Результати пошуку

  1. Юра 28

    Продам ліхтар Fenix tk 35

    Продам мощний ліхтар Fenix tk 35 860lumens.Продаю бо лежить без потреби був подарований братом з США.Практично не користований. Ціна 2300 грн Львів Тел 0673708853 Юра
  2. Юра 28

    Тихе полювання

    Всім привіт.Хочу відкрити тему про тихе полювання тобто на грибочки.На сусідньому форумі друзяки уже білі в малих кількостях але збирають я ще не їздив.Минулий рік був найбільш урожайним в моєму житті такого ще не було.Ось мій фотозвіт вибачайте що минулорічний.Діліться своїми трофеями.
  3. Юра 28

    Спинербейт

    Вітаю всіх.Шановні спінінгісти хто користувався,користується приманками spinnerbait.Які враження від лову цією приманкою сусіди з росіїї пишуть що моцна штука.Але у них поголовя щука,окунь хижаки аж забагато цікаво як наша зубата реагує на цей вид приманки.Буду вдячний за відгуки.
  4. Юра 28

    Куплю ежектора на тоз34

    Куплю ежектора на тоз34.Можливо хтось бачив в магазинах в продажі.?
  5. Юра 28

    Продам берци

    Продам берци солдатські нові,легкі,,шкіряні,прошиті,мягка підошва,Довжина стельки 28,5см підійдуть на 28см 44розмір.Причина малі. Відправлю Новою Почтою за рах.покупця.Ціна 300грн.Львів Тел.0673708853 Юрій.
  6. Юра 28

    Розетка приклада

    Куплю розетку приклада на пістолетну рукоятку ИЖ 27 (пластмасова) можливо підскажіть де купити? Медальйон також підійшов би. Дякую
  7. Юра 28

    Приклад ИЖ 27

    Продам приклад і цевйо горіх лівосторонній для иж 27 82р. Львів 0673708853 Юра
Зверху