Результати пошуку

  1. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    За звичай, якщо у тебе, максимум, буде тільки тисяч 10, 15, і то потрібно клянчити, і то хрін дадуть, як говорять у цьому даному, конкретному випадку: "арфы нет, тащите бубен!". І чим вам поганий, клятий 7,62х54 мм ?
  2. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Еге ж, то мій тупняк, у забугірних калібрах не розбираюсь. Мабуть то малось на увазі .223 цивільний, я бачив на барахолках за 10-15 тисяч щось таке, Х7 по-моєму. Мабуть, десь тут у вас на барахолці. І 5,6 мм є мілкашки по 10 тисяч у магазинах. 5,45 мм берданки відпадають.
  3. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Ні дякую :) . Мені і так господарства і грядок вистачає, + 2 корови загонять мене у гріб швидше ніж поганці :).
  4. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Якби у мене був військових металобрухт, я б не парився стільки із дозволами, комісіями і тому подібним. Незнаю добре це чи погано, але я чистий і перед Законами України і перед своєю Совістю, і мені, особливо від другого пункту є дуже добре, морально. Отаке. А які там ще є на 10 тисяч грн...
  5. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Я цю дурню не підійму, а якщо підійму то не стрельну, а якщо стрельну то не встану :). І коштує воно стільки, що можна роту солдат прогодувати... А так, патрони знизу запихати, то добре, а не тупизна як у МНК :) Ні, зайців не можна із 7,62х54 мм, тільки із 5,45 мм. Та і не "леший мисливиць" я, а...
  6. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Так назва теми: "На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?", тобто яку берданку такого класу вибрати, щоб і не повний металобрухт, і у бюджет вкластися. До того ж, це форум, штука створена щоб на ньому обговорювати різні речі і висловлювати різні думки щодо...
  7. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Ха-ха-ха :/ . Ну так 7,62х54 мм, у присутності єгера на лисицю можна, чи я не правий?
  8. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Моя інтуїція, мене ще ні-разочку не підводила, принаймні, я такого не пам’ятаю, на жаль. Які загонні полювання... Там ціна одного кабана 3 000 тисячі, чи шось таке... Я думав, на лисицю чи вовка, просто ходове із казанком, пожарити сала там, ну це у планах.
  9. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Моя інтуїція мені підказує що для мене не буде різниці у влучності між гладкостволом і нарізним, не дай бог що... Вірогідність дістати сусіда у обох випадках, майже нульова. Зупиняюча сила дробаданом вище тільки у певних ситуаціях, а зупиняюча сила того ж 7,62 на 54 мм перевірена, переперевірина...
  10. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Та мені уже на іншому форумі говорили що для самооборони краще 12 калібр (не знаю скільки там міліметрів), але я хочу нарізне. І чесно, я не бачу майже ніякої різниці при обороні оселі між одиночн. берданкою 7,62мм і кармультуком на 12 калібр. Той хто охороняє помешкання, просто займе позицію і...
  11. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Ну 7,62 на 54мм робили для піхоти, правильно? А не для полювання. Я про самооборону не спец, але гадаю там плювати із чим, якщо не пощастить (серйозно візьмуться), то і танк не допоможе. Про 5,45мм, я не знаю, але для ліцензії мисливця це дуже заманливо... бо із 5,45мм можна на Зайця, із 7,62 на...
  12. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Я теж так думаю, Мосіна-Нагана Карабін за такі кошти, це єдиний варіант, але все ж хотів перевірити, можливо хтось, ще-щось порадить.
  13. F021

    Що нас чекає в майбутньому?

    Ой, читаю я це все і важко стриматися... Багатьом людям в Україні, всі ці події як штик у серці, я не виключення. Але не зважаючи на мою підтримку Республіки України, у даному плані, я все ж таки виражу деяку критику: по-перше, обережніше давайте назви речам, не потрібно (тим більше на...
  14. F021

    На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

    Доброго часу доби! На що дешеве можна орієнтуватися, при виборі під калібри 7,62х54мм чи 7,62х63мм, для одиничних пострілів. Орієнтовний бюджет приблизно 10 – 15 тисяч гривень :( . Основна мета: самозахист (ну просто стрельнути раз у 3 місяці, десь у тирі, та покласти у сейф). У планах...
  15. F021

    Питання по приватизації та по розколу старої Липи

    Здравствуйте, Вирішив не створювати дві теми, а збити це все в одну. Є декілька лип на подвір’ї. Усі саджені дуже давно, здається більше ста років тому, по крайній мірі, бабця якій уже 92й рік пішов, говорить що коли вона прийшла у цю хату, то дерева уже були великі, мабуть вони ще у...
Зверху