Результати пошуку

  1. китай

    Майстер до зброі

    Шукаю хорошого , відповідального майстра до зброї місто Львів Буду вдячний за контакти, дякую.
  2. китай

    Продам ніж

    Доброго вечора, до продажі ніж: довжина клинка 145 Руків’я 125 Ширина 48 Товщина 4.5 Такий собі шкіродер, гарно лежить в руці, руків’я екзотичне дерево, яка сталь не знаю, різ має агресивний, піхви шкіра,лінзи увігнуті Ціна 1500гр.
  3. китай

    Приклад їж 58

    Куплю приклад на їж 58 мп. 12 к. без тріщин.
  4. китай

    Засіб для чистки зброї , BORE TECH

    Продам BORE TECH S HOTGUN BLEND Для чистки гладкоствольних стволів, видаляє нагар, карбонові , залишки свиню а також залишки пластику, що залишає по собі контейнер, об’єм 118ml запечатана пломбою, маю зайвий, ціна 800 гр.
  5. китай

    1.10 твіст і вага кулі

    Доброго вечора, шановне товариство, можливо комусь відомо достовірно із практики чи літератури, краще звісно з практики, яка вага кулі підійде для 10 твіст. Заочно дякую.
  6. китай

    Футболка ROCKY

    Продам футболку фірми ROCKY нова хоч і без бірки , одягалась лише для примірки , мені велика, даремно лежить, можливо хтось, щось , подібне шукає. Ціна 400 гр.
  7. китай

    Тактичні кросівки.

    Слава Україні ! Продам тактичні кросівки , купляв для бійця ЗСУ виявились великі, нові не ношені , лише примірялися , коробки не має , в магазині дали з вітрини, коробка була втрачена . Розмір 46 по устілці 29.5 см. Купляв за 2400 . Ціна 2400гр.
  8. китай

    Планка під коліматор

    Слава Україні , куплю планку під коліматор на АКМ.
  9. китай

    Продам рукавички.

    Добра всім, продам рукавички , на флісі, купляв собі для полювання, не використовував, на мою лапу виявились малі , брав як L розмір, можливо комусь підійдуть. Ціна 500гр.
  10. китай

    Ручний метальник стендових тарілочок.

    Доброго дня, продам ручний метальник стендових тарілок MTM EZ-Throw PR на одну тарілочку , новий , не використовував, но без бірки. Ціна 450гр.
  11. китай

    Гільза B&P

    Доброго дня, продам гільзи B&P 12к. один раз стріляна, 100 шт. чорна і 100шт. коричнева , 1,20 шт.
  12. китай

    Приклад їж 12

    Доброго дня , куплю б/у приклад на їж 12 Цілий , без тріщин , часів ссср.
  13. китай

    Продам треккінгові черевики.

    Доброго вечора , хочу продати ось такі черевики: BENNON REGI-TEX Натуральна , хорошого гатунку шкіра, виробник Чехія , легке б/у взував один раз , думав що зможу ходити , но ні малі , тиснуть , малі. Розмір 45 довжина устілки до загину 29.5 см. Легкі, хороші черевики, може комусь будуть впору...
  14. китай

    Продам Чоки GEMINI

    Доброго дня продам два чока GEMINI , нові не використовувались . 1. GEMINI BORE. MAX 18,40 M- STEEL SHOT. Ціна 500гр. 2. GEMINI BORE MAX 18,40 F. ONLY LEAD. Ціна 500гр.
  15. китай

    Продам треккінгові черевики.

    Доброго дня , продам треккінгові черевики, BENNON REGI-TEX із натуральної хорошої шкіри , виробник Чехія , абсолютно нові , довжина устілки 30см. Волого стійкі Ціна 1900гр. Оплата на картку, наложки не буде, є гіркий досвід, дякую за увагу.
  16. китай

    Куплю пружину на тоз-66.

    Куплю пружину на тоз-66 1971 року випуску 12 калібр . Тл. 0993216167.
  17. китай

    Куртка M65

    Доброго дня всім, продам куртку M65 JACKET. HELIKON-TEX Куртка нова , но без бірки , тепла підкладка , підкладку можна знімати , хороший, міцний замок , дві стяжки , в поясі і в низу куртки , нижній край рукава налаштовується , ширше , вужче. Мій ріст 1.83см. вага 95кг. якраз мій розмір Ціна...
  18. китай

    Продам свинець.

    Доброго дня , все що в перемішку накопилось за моє мисливське життя , дріб різних розмірів , картеч , кулі стріляні , щоб не перебирати це все, переплавив, зайві шлаки видалив , получилось 6 кг хорошого свинцю , ціна 250гр. Дякую за увагу.
  19. китай

    Продам ніж, Дамаск .

    Продам ніж із домаскоі сталі , не користуюсь , лежить без роботи. Загальна довжина 23см. Клинок. 11см. Ширина клинка. 2.8см. Товщина в обуху. 3.8см. Ціна 1700гр.
  20. китай

    Пиж - контейнер

    Продам залишки пиж- контейнерів. B&P Z2/M H21 12калібр - 200 шт. B&P на 36гр -45шт. Максам на 32гр.- 50шт. Cheddite Freechots Півконтейнер на 32 гр.-47шт. Бонусом додам обтюратор рівненський -130шт. стаканчик 70 шт. все 12 калібр . Ціна за все 280гр. Тл. 0993216167 Ігор.
Зверху