Результати пошуку

  1. Б

    ПО 4×24 Беломо

    Приціл був встановлений на СКС, працював без нарікань. Косметичний стан не дуже, в сейфі не стояв! Функціонал повний, лінзи цілі, барабани поправок працюють штатно. Вартість 1600грн+ розумний торг
  2. Б

    Куплю приціл ПУ, ПО або схожий

    Власне терміново потрібен бюджетний приціл ПО або ПУ, може бути в комплекті з кольцами під вівер. З пропозиціями та фото в приват. З Пов
  3. Б

    Цевйо Иж К

    Власне шукаю цевйо в зборі до ИЖ К 16 калібру. З пропозиціями в приват
  4. Б

    Цевцо Иж 58 12к

    Власне в пошуку цев'я в зборі, або металу. З пропозиціями в приват, з Пов.
  5. Б

    Антабка на приклад

    Власне шукаю антабку на приклад, дешево. З Пов
  6. Б

    Матриці

    Дісталося декілька матриць до закрутки, на одній вибито 16 калібр, на інших нічого не має. До матриць бонусом мірка, бажано все в одні руки
  7. Б

    Трубу до одноствоки

    Куплю трубу до одностволки 16 калібру. Всі пропозиції в приват. З Пов
  8. Б

    Закрутка

    Подарую настільну закрутку 12калібру, є дефект відсутня ручка що крутить матрицю. Може комусь пригодиться під дрель чи під відновлення.
  9. Б

    Продам закрутки

    Продам закрутки: настольна 12калібру 350грн, ручна 16калібру 200грн. Резерв ставити в темі, за деталями в приват, відправка НП, кошти на карту, або наложним платижем
  10. Б

    Колодка Їж КБ

    Куплю колодку до одноствольної-безкуркової рушниці ЇЖ КБ. Може бути без приклада, бойка, бойової пружини. Також якщо є в когось ціла рушниця теж готовий буду обсудити деталі в приват або по телефону 0989238152-viber. З повагою Белий
  11. Б

    Куплю колодку до одностволки

    Шукаю колодку до одностволки в зборі може бути без приклада. Потрібна люка колодка окрім їж 5. 0989238152 фото можна кидати на viber, або телефонувати
  12. Б

    Їж Б47

    Куплю деталі що позначені на фото (ліві, або комплект), також цікавлять деталі усму (бойки, бойові пружини, ричаги взводу) і т.д. З пропозиціями в приват або телефонуйте 0989238152 на номері є вайбер, з пов.
  13. Б

    Допоможіть визначити що за рушниця

    Старий мисливець продає майже за дарма рушницю, допоможіть оприділити що за модель, мої догадки що рушниця з сімейства їж Б 36,47! На затильнику напис 47. Це рік чи це модель рушниці?
  14. Б

    Допоможіть визначити

    Допоможіть визначити та знайти деталі яких немає. Знаю що бойки, приклад, скоба спускових крючків і бойові пружини відсутні, чи реально їх знайти? І в який б'юджет це обійдеться приблизно?
  15. Б

    Куплю гільзи, кулі, картєч бажано СССР (16калібр) можна б/у

    Куплю гільзи пластикові, бумажні одностріл і нові на 16 калібр по адекватній ціні, також цікавлять кулі бреннеке та полєва на 16 калібр. На форумі буваю рідко тому бажано телефонувати або писати на вайбер: 0989238152
Зверху