Результати пошуку

  1. Саша Волинь

    Дробь

    Доброго дня маєте дріб номер 6 та 7 ,
  2. Саша Волинь

    Боброва залоза

    0990293365 дякую що помітили.
  3. Саша Волинь

    Боброва залоза

    Куплю сушену боборову залозу ,дуже треба. 099293365 вайбер
  4. Саша Волинь

    Відгук про Armsan Phenoma

    Я теж зрозумів по вігуках що найкраще з турків це армсан шукаю парагон з 71 стволом, але в стволі нема
  5. Саша Волинь

    Армсан А 616

    Я шукаю армсан парагон з 71 стволом і високою планкою ,сафарі рекламу зробив три рокі тому ,зараз ними займається ствол і кажуть що в них нема і завоз не планують . Може хтось має знайомих з Сафарі Дніпро ?
  6. Саша Волинь

    Ata arms VENZA

    Я теж в пошуках Парагона з 71 стволом і високою планкою покі результату 0 обзвонив всі магазини по Україні і в Сафарі теж але про передплату і 3 місяці нічого не сказали
  7. Саша Волинь

    Продам, Ата Армс Венза 12

    Добрий день а що не влаштовує нова рушниця?
  8. Саша Волинь

    Водонепроникний чохол на телефон та документи.

    Шановні мисливці та риболови. Пропоную вашій увазі герметичний чохол на телефон та документи. Чохол замикається на три стяжки, три рази загінається та фіксується липучкою, в комплекті йде мотузок. Матеріал PVC. Сенсор в чохлі працює добре ,розмовляти користуватись телефоном не виймаючи з чохла...
  9. Саша Волинь

    Продам календарь УТМР 2020

    а якому місті календарі знаходяться?
  10. Саша Волинь

    Продам календарь УТМР 2020

    Мені цей календар і даром нах не треба, як ви не розумієте що він куплений за наші гроші, і утмр роздає всім приближеним а той потім барижить ними, і ще пише є кількість!
  11. Саша Волинь

    Продам календарь УТМР 2020

    А ще цікавіше що ці календарі зроблені за наші з вами внескі, кращеб лишню літру пального купили та в рейд по браконєрам зїздили а то ситуація з зайцчиком сумна
  12. Саша Волинь

    Продам ІЖ 27

    як закрити тему ?
  13. Саша Волинь

    Продам ІЖ 27

    я зробив висновок по цій таблиці
  14. Саша Волинь

    Продам ІЖ 27

  15. Саша Волинь

    Продам ІЖ 27

    доброго дня буква М ніби в 80-му році випускалась з 1С я думаю що по букві точніший рі випуску
  16. Саша Волинь

    Продам мєлкокаліберну рушницю ТОЗ 8-01

    Рушниця Тоз 8-01 в ідеальному стані. Калібр 5,6 м Луцьк Волинська обл На сайті буваю рідко, краще дзвоніть: 0990293365 Ціна- 5000 грн
  17. Саша Волинь

    Продам ІЖ 27

    Продам рушницю Іж 27 в дуже хорошому стані, 1978 року випуску. Довжина ствола 725 мм Звуження 0,5-1 Патроннік 70 мм Я другий власник рушниці. Настріл невеликий, в стволах дзеркало. Вороніння рідне, шат відсутній. Реставрації або ремонту не проводилось. Дерево заводське, реставроване...
  18. Саша Волинь

    Куплю якісну боброву струю

    скажіть будь ласка, де брали або наберіть мені 0990293365 буду дуже вдячний
  19. Саша Волинь

    ІЖ12

    Резерв знімаю з рушницею не пов'язано, вдалого продажу
Зверху