Результати пошуку

  1. Morgot

    Машинка для метання тарілок

    Стенд в области есть, но хочеться сделать свою машинку. Номер телефона скину, буду рад пояснениям.
  2. Morgot

    Машинка для метання тарілок

    Доброго дня товариші, хочу сам виготовити данний девайс, електричний, може хто має креслення, чи пояснить детально принцип дії. В боргу не залишусь. З повагою...
  3. Morgot

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Скиньте прайс, дякую. solodovnik926@gmail.com
  4. Morgot

    ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

    Товариші, що скажете про МЦ 21-12 2001 року випуску.? Зі змінними чоками? Вартує уваги екземпляр даних років випуску?
  5. Morgot

    Продам АТА АРМС НЕО 12

    Доброго дня, де саме в Дніпропетровській області знаходитесь?
  6. Morgot

    Вальдшнеп

    Вроде бы понял кто это. Ну что же, удачи) Вроде бы понял кто это, ну что же, удачи)
  7. Morgot

    Вальдшнеп

    Если вы охотитесь на вальдшнепа, хотел бы задать вам пару вопросов, если вы не против.
  8. Morgot

    Вальдшнеп

    Перв Первый раз встречаю на форуме человека с моего района, да ещё и из соседней деревни. Удача)
  9. Morgot

    Вальдшнеп

    Три года как охочусь, еще вальдшнепа в Межевском не видел.Может в теории один случай и был, поднял спаниель, думал самка фазана, не стрелял, и уж потом появились сомнения, что-то очень шустрая и маленькая курица, но это догадки). Где именно в Межевском видели, если не секрет? Можно в л/с.
  10. Morgot

    Fabarm, их стволы.

    Здравствуйте уважаемые форумчане, Интересует информация по поводу стволов Fabarm Elos, точнее их сверловка и дульные сужения, Есть много упоминаний что их чоки не работают нормально со свинцовой дробью, но инфа эта довольно расплывчата и непонятна, а опасения все равно есть (намечается как...
  11. Morgot

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Здравствуйте пришлите пожалуйста актуальный прайс на почту. solodovnik926@gmail.com
  12. Morgot

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Здравствуйте, пришлите пожалуйста актуальный прайс на почту. solodovnik926@gmail.com С уважением.
  13. Morgot

    Двигун для дробокатки

    Вибачте може ви не зрозуміли, але я не хочу робити дробокатку із цілого балона, а лише з його верхньої та нижньої частини, де є заокруглення, а тепер пояснюю чого ще вибір пав на балон, який і дробокатом не назвеш, як ви виразилися, просто маю балон який не шкода, поганий кран, і ТД, все, ніяких...
  14. Morgot

    Двигун для дробокатки

    І не маю наміру лити "щось" під назвою дріб.
  15. Morgot

    Двигун для дробокатки

    Задум як ви виразилися "максі" чаші, не в тому щоб сипонути в них два відра, а втому що я такий балон маю і можу з нього ці чаші зробити.
  16. Morgot

    Двигун для дробокатки

    Маю і вогнегасник але він занадто маленький
  17. Morgot

    Двигун для дробокатки

    Чаші планую робити з газового балона, стандартного ті які підключають до газових плит і ТД.
  18. Morgot

    Двигун для дробокатки

    Шановні форумчани, маю намір зробити дробокатку, по типу як роблять з вогнегасника, але хочу зі старого газового балона. І так, в чому суть питання, яка кількість обертів двигуна потрібна для дробокатки, і чи важливий цей фактор.
  19. Morgot

    Дозвіл на зброю

    Дякую всім за поради та оперативні відповіді, питання себе вичерпало. Ще раз дякую.
  20. Morgot

    Дозвіл на зброю

    Не зовсім комфортно, авто не маю, полюю частенько, багато мороки.
Зверху