Результати пошуку

  1. zmedik

    Препарат від бліх та кліщів Simparica

    Знайомі мисливці порекомендували для полювання з собакою для захисту від кліщів препарат Simparica в таблетках який діє 5 тижнів(ну гарантовано місяць) у кого є досвід використання цього препарату хто щось може сказати як за так і проти?
  2. zmedik

    Документи на мисливську собаку.

    Ну це мені сьогодні написали на цьому форумі.
  3. zmedik

    Документи на мисливську собаку.

    До речі на цьому форумі один чоловік пояснив,що ФМСУ документи дасть,нюанс тільки в тому,що я з собакою не зможу здавати іспити та приймати участь у виставках,що до речі мене не засмучує бо документи мені потрібні лише для полювання,щоб занадто прискіпливі єгеря не чіплялися,
  4. zmedik

    Документи на мисливську собаку.

    Дякую,мені казали,що треба брати собаку з документами КСУ а про те що дасть ФМСУ документи чи ні я щось не пам'ятаю.
  5. zmedik

    Документи на мисливську собаку.

    Скажіть будь ласка,якщо на мисливську собаку є документи УКФ(Українська кінологічна федерація),чи їх достатньо для полювання з собакою чи потрібні ще документи ФМСУ? Чи видасть ФМСУ документи на собаку на підставі документів УКФ бо КСУ цю організацію не визнає?
  6. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Всім дякую за гарні рекомендації.
  7. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Дякую.
  8. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Так мені теж подобалось що готовкою не заморочуєшся,дуже зручно. Яким кормом Ви годуєте?
  9. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    У мене був ротвейлер то я його теж годував сухим кормом але ж гад дорого,хоча подивлюся,спаніелю в порівнянні з ротвейлером мішка на півроку хвате головне,щоб термін придатності був довгий.
  10. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Я їм не забороняю гратися з ним, я забороняю тягати по рукам.
  11. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    довго доведеться чекати щоб заспокоївся,я цуценя брав у миколаєві.
  12. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    рисова січка,потім ячнева з курячим м'ясом,об'єм грамів 200 чотири рази на день.
  13. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    B 20-х числах серпня бо 27 робив перше щеплення(цуценяті було два місяці).
  14. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    А чому?
  15. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Знайшов розділ: Спаниели(делимся охотами и особенностями породы) це він?
  16. zmedik

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    А что их тоже надо стричь?
  17. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Діти,та й дружина від нього в захваті,один час малі з рук не спускали, заборонив бо кажу виросте не собака а кіт))) А тут є така тема? Зараз пошукаю,дякую.
  18. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Собака проглистована перед першим щепленням,тобто півмісяця тому,"барабаном" він становиться після того як поїсть,але за пораду дякую.
  19. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Купив собі цуценятко цієї породи і з'явилися запитання, одне з них: чому він так жадібно їсть і складається враження,що скільки б йому не давав він стільки б і їв. Цуценяті зараз 2,5 міс. взяв я його місяць тому,власниця сказала,що їсти давати 3-4 р на день не побагато але я ж кажу бігає що...
  20. zmedik

    Манок на утку.

    Я собі перший замовив з дерева ще за 400грн.,класний,представляю які класнючі з акрилу.А який замовили Ви?
Зверху