Результати пошуку

  1. Yarik1993

    Костюм Охотничий (б.у) размер (L)

    Продам костюм иностранного производства для охоты размер (L) наш (52)р. состояние б.у нужно заменить некоторые кнопки, состоит из куртки и полукомбинезона костюм очень практичный много карманов,под руками растегиваеться вентиляция,все молнии рабочие костюм не есть дутым в нём не чувствуешь себя...
  2. Yarik1993

    Термобелье армии Британии

    Продам комплект оригинальный образец термобелья армии Великобритании. Реглан размер(М) состояние б/у. Кальсоны размер (L) новые. Состав: 100% полиэстер. Изнутри очень мелкий флисовый начес, поверхностный материал CoolMax. Обладает хорошими потоотводящими свойствами благодаря сетчатой структуре...
  3. Yarik1993

    Владельцы систем слежения Garmin отзовитесь

    Стал вопрос о покупке системы слежения за охотничьей собакой Garmin, если у нас здесь на форуме владельцы данных систем? В Ютубе совсем уже запутали и не понятно какая система для Украины лучше Garmin astro 430 американец или Garmin alpha 50 европеец??? Кто может посоветовать хорошего продавца...
  4. Yarik1993

    Костюм Graff

    Доброго времени суток всем,есть здесь кто пользуется костюмами для охоты фирмы Graff? Они стоят своих денег?
  5. Yarik1993

    Станковый рюкзак

    Доброго всім здоров'я,хочу придбати такий рюкзак, але ніде не можу знайти,може хто порадить аналог чи місце де можна придбати цей. Станковый рюкзак Ryggsack LK-35 шведской армии.
  6. Yarik1993

    Допомога по колекції

    Вітаю всіх колег по захопленню,та прошу вашої допомоги по іншому моєму захоплення,а саме колекціонування масштабних моделей військової техніки і не тільки.Цікавлять моделі як СССР так і сучасні. Р.s Буду вдячний за будь яку допомогу.
  7. Yarik1993

    Закрутка 16кал.

    Продам закрутку 16кал. матриця алюмінієва. Ціна 200грн.
  8. Yarik1993

    Картеч 7.5 - 7.6- 7.65мм

    Допоможіть з пошуком даної картечі Картеч 7.5 - 7.6- 7.65мм. хто на форумі продає? P.s картеч потрібна для тестових відстрілів .
  9. Yarik1993

    Цікава рушниця

    Хтось зустрічав таке чудо ???
  10. Yarik1993

    Борьба с браконъерством

    А у нас в неділю полювання не було а був рейд по відтворювальних ділянках!
  11. Yarik1993

    Спусковий гачок

    Шановні мисливці,звернувся до мене товариш з питанням чи можливо самому без майстра замінити спусковий гачок на рушниці Иж 27 16кал.??? (причина заміни попередній власник підпилював щоб стріляти одним пальцем так говорив йому зручно) І чи підходять спускові гачки з Иж 27 12кал??? Будемо вдячні...
  12. Yarik1993

    Бігова доріжка для собак

    Бачив на відео у мисливця лайчатника Мороза Олександра,як він тренує своїх собак на біговій доріжці. Питання до наших форумчан чи хто використовує такі методи.
  13. Yarik1993

    Допоможіть розібратися!!!

    Виникла така ситуація, Голова УТМР районної організації звільнив від обов'язків голову первічки нашого смт. в усіх селах що входять до нашого району голови первічок є.Як таке може бути без зборів місливців ? P.s Буду вдячний за будь які відповіді,та посилання на документацію, що і як повинно...
  14. Yarik1993

    Костюм суконний для полювання

    Питання до всіх форумчан, чи хтось використовує суконні костюми для полювання,як вони себе зарекомендували? P.s просто запропонували суконний мисливський костюм часів СССР за дуже заманчиву ціну, от і хочу почути наших мисливців.
  15. Yarik1993

    Гільзи латунь 16кал. під жевело

    Продам гільзи латунні 16 кал. перероблені під жевело в наявності 35шт. Ціна 5грн. шт. Можливий обмін на що домовимося.
  16. Yarik1993

    Гільзи Латунь 16кал.

    Продам гільзи Латунь 16кал. 7грн.шт. в наявності 80шт. 30 з бонусом.
  17. Yarik1993

    Яку куртку обрати?

    Виникло бажання придбати куртку для полювання (під неї буду одягати термобілизна та флісову кофту) Зупинив свій вибір на цих двох моделях Австрійської армії. 1-це Польова куртка армії Австрії. 2-це Мембрана куртка з Gore-tex армії Австрії. Хто що скаже з цього приводу,чи користувався хтось?
  18. Yarik1993

    Куплю гільзи 16кал. латунь під жевело

    Куплю гільзи 16кал. латунь під жевело.Можливий обмін на мої гільзи під центробій.
  19. Yarik1993

    Картеч -(6.2мм.)-(6.5мм.)-(7.2мм.)-

    Доброго часу всім мисливцям.Потрібна допомога де можливо замовити картечь хорошої якості в таких розмірах (6.2мм.)-(6.5мм.)-(7.2мм.) Може хто з форумчан займається виробництвом?
  20. Yarik1993

    Продам по 16 калібру.

    Продам: -Барклаї ціна(110,130,150грн.) Можливий продаж набором (барклай,навойник,підставка-ціна 200грн.) -гільзи латунні під центробій 9грн.шт.(в наявності велика кількість) -гільзи латунні зроблені під жевело 8грн.шт.(в наявності 32 шт.) телефон для зв'язку 0939141930
Зверху