Результати пошуку

  1. С

    А.В.Вольф

    Продам ружье А.В.Вольф 12/70 довжина стволів 72см інжекторна. рік випуску 1959. Є невеликий сипок в стволах і потертості по вороніню ціна 700у.е Черкаська об Уманський район через дозвільну. 097 007 33 09
  2. С

    ТОЗ - БМ "сувенірне" Полтавського виробництва.

    Доброго дня а можна номер телефону для зв'язку
  3. С

    Приклади до мисливських рушниць

    На мц6 резерв до з'ясування деталей дайте номер для зв'язку з вами
  4. С

    МЦ ЦКИБ

    Цевйо на мц6 на гвинтах незйомне а розбирається воно бестріше тоза 34. В низу защолка яка заходить на. Цевйо її треба відвести тільки недокінця розлом ти стволи теж недокінця і лежати приклад а стволами легенько качати і піднімати верх пару раз буде непревично но потім як помаслу.
  5. С

    Мц 9к

    Продано
  6. С

    Фото наших любимых легавых.

  7. С

    Фото наших любимых легавых.

  8. С

    Мц 9к

    Резерв за дагом все домовлено
  9. С

    Мц 9к

    Продам мц 9 к довжина ствола 72.5 патроник 70 рік випуску 1956 цена 11000 грв черкаська обл уманський район 0970073309
  10. С

    Иж зк

    Продано
  11. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    Так я до мц 9 гантелі непримотую .а якось в охотнічому випуску охота правильно сказали кволиньким треба дома сидіти і з одностволочкою ходити. Я наприклад не на сервері промисловою занімаюсь. А в наш час підїхав квадрат прогнали і поїхали далі. Це хто на перепела охотиться і ходе то да треба...
  12. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    З неї постріл чудовий даже навескою 36 гр вона не лязгає і стволи непідкидає повірте в мене є зчим порівняти наприклад з німця вольфа навескою в 36 гр стельнеш віддача сумашедша стволи підкидає крючки попальцях б'ють навеску треба меньшу. А в мц 9 хоть 40 гр прекрасно
  13. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    Я з вами погоджуюсь що мц-8 рівень зовсім другий. Я маю мц 6-04 . 1960 року також задоволений нею хто її в руки брав усім лягала. Якщо найти мц 9 к з 750 стволами то вона неуступить ні 8 ні 6 бо трубки вних однакові по звуженням одещо комусь вертикала а комусь горизонтальна. І в мц 6 також 8...
  14. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    Прив'язки до року немає з болтом грінера це охотнічий варіант стволи помойму 72см. А з запераням перде і кнопочним цевйом і довжина ств 75 це спортивний варіант цкіб
  15. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    Вага при вскидкі не відчувається баланс на висоті
  16. С

    МЦ-9, зовнішньокуркова

    Баланс супер викидається теж вага 3.6 кг рік 1956 рік
Зверху