Результати пошуку

  1. Bef

    Бенелі М1 або М2

    Куплю бенелі м1 або м2 зі стволом 71см. Територіально м.Рівне. Бюджет 800-1100
  2. Bef

    Жилет с мехом Solognac

    Резерв 4
  3. Bef

    порох "Сильвер"

    Питання до виробника - чому? зникли 200гр. баночки з прилавків магазинів. А так як я не колекціонер баночок, купувати 100 грамовки економічно затратно.
  4. Bef

    тоз-87-03м

    З Вами могоджуюсь і бажаю швидкої продажі.
  5. Bef

    тоз-87-03м

    Якщо порівнювать мц то ніби да. Заявлена вага нео12- 3.050кг. протиречить вище сказаному.
  6. Bef

    тоз-87-03м

    І яка його вага?
  7. Bef

    ІЖ-27

    Верхній 17.2 а нижній 17.7 якось так.
  8. Bef

    Приліт птахів.

    Рівненська- в неділю бачив на полі скошеної кукурудзи величезну кількість шпаків. І взалі останні роки їх розвелось як саранчі, об'їдають черешню за один нальот.
  9. Bef

    Покупка Иж 27 М 2006 г.

    Думаю внукам нехватить. Якщо настріл 500-600 в рік, то на років 20 вистачить.
  10. Bef

    ИЖ 54, 12К, 1956г.

    Канал ствола хромований чи ні?
  11. Bef

    ІЖ-27

    Напевно хотіли написати 18.2
  12. Bef

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Вітаю. Скиньте прайс andron-kimo@i.ua
  13. Bef

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    А, що плануєте з цим робить?
  14. Bef

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    А вас не бентежить, що вона зовні гнила як друшлак. На стіну повісить-да, для стрільби я б не ризикував і вам не раджу.
  15. Bef

    Допоможіть!! Дозвільна!!!

    Медична довідка в приватній поліклініці, чесно проходив перелік лікарів + сертифікати, вартість 320гр (зайняло годину часу)
  16. Bef

    Допоможіть!! Дозвільна!!!

    Я за 4 дні отримав- дозвіл на придбання, посвідчення мисливця, посвідчення утмр, дозвіл на зброю. На 5-тий день в 16-00 вже полював на відкритті. При цьому сам! оббігав всіх і все.( без хабарів.)
  17. Bef

    Franchi Falconet S 12 кал.

    Вибачабсь за флуд в темі. Це жарт чи дійсно існує такий датчик.
  18. Bef

    продам сапоги на охоту Lemigo Grenlander 862 EVA

    Можливо підскажете яка вага 720 моделі та ціна на сьогодні. Дякую.
  19. Bef

    КРУК- 2

    Знаю, що дурять но незнаю де:). В теорії все добре- ціна низька, постріл добрий, кучність шикарна. А на практиці або підранки, або влучання но нехоче падати, або промахи (стрілять невмію). Споряджав 2.07*32 п.к. сільвер або обтюратор і 2-ва двп. Дуже багато незгорівшого. Надалі Крук-2 нецікавить.
  20. Bef

    Іж-12. 12к. трапова рушниця

    Наварить і обточить:)
Зверху