Результати пошуку

  1. О

    Патроны Мельничук

    Я брав цього сезону, притензії є в основномудо юбки гільзи занадто тонка, її в батьковому та братовму стволах (ИЖ-27 та ТОЗ-66Ш) піддуває в місці екстрактора, а мій всеядний алтай відмовляється їх перезаряжати, тому що бортик юбки має більший нахил ніж бортики юбок інших набоїв(Хорошою гільзою...
  2. О

    Продам сей

    Продано
  3. О

    вертикалка со сменными чёками

    Минулого року постала така ж проблема, довго думав що купувати, купив "Алтай" і жодного разу не пошкодував. Шукати те чого нема нереально, є сума є зброя яка входить в цю суму, ідіть в магазин те що ляже в руку те і вибирайте. А поремонтувати старенький ТОЗ завжди встигнете.(Я вибрав Алтай тому...
  4. О

    Порох NobelSPORT

    У мене на банці з порпохом, така ж етикетка дані які вказував раніше брав саме з неї.
  5. О

    Раздутие в конце ствола.

    На мою думку, щоб без проблем , то однозначно обрізання ствола з подальшою устоновкою подовжувача типу "супергусь".Знайомий мав подібну проблему на одностволці, вкатали роздуття на токарному станку але роздуття було меншим. При відновленні зовнішньої геомеирії ствола внутрішня геометрія не...
  6. О

    Порох NobelSPORT

    Я полюю і нормально, інших не заставляю, людям було цікаво поділився. Фото не маю, тому що в більшості стріляю тими мірками що пише на банці.Для тих хто невіре в сказане мною, проексперементуйте тоді результат побачите наочно. А що до стабільності пострілів при зміні наважок, так я іне...
  7. О

    Патроны фетрер

    Я вистріляв дві пачки цього га-на не беріть однозначно гільза хороша анабій сам пособі слабенький навіть дуже. Навіть тахо краще в рази за цей непотріб, хіба що мені попалась така партія не знаю, цікаві відгуки інших. Але я більше такими не стріляю!!!.
  8. О

    Порох NobelSPORT

    Спір вирішується просто, я це роблю так беру свій 12 магнум і заряжаю ту наважку яка необхідна 24,28,32,36 іт.д. Якщо вистріл немає потрібної кучності чи різкості експерементую. Якщо відчувається якась проблематичність типу сильний шум чи відача такий набій в 70му патроннику не використовую.Можу...
  9. О

    Алтай

    Купував в осени 2013р., "Алтай 12/76" ствол76см, на базі 222 моделі, прополював весь сезон без проблем.Основний настріл самокрутом, навжка набоїв від 24 до 46 грам проблем при пострілі ніяких.За такі гроші нічого ліпшого не купиш, а враження залишає після себе тільки хороші.Настріл перевищив 100...
  10. О

    Продам сей

    Пропозиція все ще актуальна!
  11. О

    пуля 20кл в 16кл

    Стріляв 20 кл Діаболо, 3 16 кл ТОЗ 63, з чокового звуження, просто з цікавості навіть заряду не підбирав, в чок Діаболо входить так ніби вона в ньому вилита, наважка пороху як для 16 калібру ніяких контейнерів не ставив, відхилення від точки прицілювання на 20 метрах показала приблизно 3см ось...
  12. О

    Продам сей

    Розміри стандартного заводського сейфа висота 80см решти не заміряв, не було потреби. За пропорзицію дякую але це мало, я фотографував місця найбільш уражені корозією, в живу все виглядає набагато краще, як би це дивно не звучало.
  13. О

    Порох NobelSPORT

    Прикупив собі Нобель Спорт 206S наважка 36-40гр дробі на рекомендовані 1,65-1,7 пороху. Як результат з 35 м дробю 00 прошило соснову дошку 20мм на виліт. Кучність також в нормі, віддача приємна навіть при 40гр шроту.. До цього стріляв практично всім що можна придбати, або хто що подарує...
  14. О

    Продам сей

    Ціну знизив 550грн.
  15. О

    Продам сей

    Нова ціна 600грн.
  16. О

    Продам сей

    Торг ніхто не відміняв!!!
  17. О

    Продам сей

    Продам мисливський сейф часів СССР та комплект ключів до нього. Сейф частково почав критись корозією (видно на фото, таким купував в свій час сам). Почервоніння металу поверхове коли купив помастив маслом щоб не пускало ржі далі. Продаю по причині того що пятизарядка в нього не влазить і я мусив...
  18. О

    Хто що скаже про "Алтай"?

    Умого товариша алтай 1276 на базі 222 моделі(новіша), перед тим він мав мц 2112 і що саме цікаве алтай йому подобається більше, каже що мц делікатніша. Я маю також алтай купував цього року, тому настріл невеликий в межах 80 набоїв використовую самокрут, навіть по два три рази стріляну гільзу...
  19. О

    Алтай 12к проблема с перезарядкой.

    Довго вибирав і купив собі Алтай 1276. Відстріляв на відкритті 32 набої з наважкою 32гр. жодних проблем з перезарядкою, калібрований самокрут теж жує без проблем. У знайомого теж Алтай 2076 проблем невиникало на протязі двох років користування вважаю за свою ціну гідний екземпляр!
  20. О

    Патрони "Fetter"

    На відкриття полював з данимим набоями (попалися за дарма). Контрольний відстріл по сосновій дощечці показав проникнення приблизно 2 діаметри дробини. Нова зброя думав що проблема в ній (купив алтай 1276) беру батьків самокрут і диво проеикнення більше ніж три діаметри!!! Зробив для себе...
Зверху