Результати пошуку

  1. M

    Продам нарізниймисливський карабін Savage Mark2 22LR

    Переоформлення через дозвільну.. Територіально Вінницька обл.
  2. M

    Продам нарізниймисливський карабін Savage Mark2 22LR

    Продам майже новий малокаліберний карабін... Все необхідне, для якісних пострілух є..! Оптика 3*9*40 Чохол Засоби чищення і догляду Також заводська коробка з документами... Карабін має важкий матчевий ствол з дульною різьбою... Вартість за все 13900 грн.. Торг мінімальний тому як ціна...
  3. M

    Продам нарізниймисливський карабін Savage Mark2 22LR

    Продам гарний карабін Savage Mark2 22L для відпочинку і відточуваня стрілецької майстерності високоточної срільби... Відповім на всі питання по телефону.. решта фото у вайбер Реєстрація Вінницька обл. Ціна 17800грн Торг присутній... Тел 0731231120
  4. M

    Продам ИЖ 58МАЕ

    Вінниця
  5. M

    Продам ИЖ 58МАЕ

    Він побілів бо тьотя Ася приїхала:D
  6. M

    Продам ИЖ 58МАЕ

    Доброї ночі... Я мисливець початківець .. пілганяв приклад під себе щоб було зручно... Так і є.. зайців і пір'я настріляв... За два сезони нормально.. фоткав як вмію всеодно зацікавленому покупцеві потрібно дивитися в живу... Є такі майстри що сфоткають КАКАШКУ так як нове .. а в живу...
  7. M

    Продам ИЖ 58МАЕ

    Всім привіт! Пропоную гарну безвідказну рушницю. ИЖ-58 МАЕ 76 року Експортне... Настріл не великий стволи і механізми у відмінному стані.. Приклад перероблений під мене.. тому підійде для не високого мисливця.. Або кому потрібно той зробить під свій зріст.. на всі питання відповім по...
  8. M

    Продам ИЖ 58МАЕ

    Всім привіт! Пропоную гарну безвідказну рушницю. ИЖ-58 МАЕ 76 року Експортне... Настріл не великий стволи і механізми у відмінному стані.. Приклад перероблений під мене.. тому підійде для не високого мисливця.. Або кому потрібно той зробить під свій зріст.. на всі питання відповім по...
Зверху