Результати пошуку

  1. Халтурщик

    Все для 12 калібру.

    Вітаю.Власне є така потреба в зборі спорядження патронів для 12 калібру.Прошу не для себе - для товариша( він не зареєстрований на нашому форумі- відсутній інтернет та сучасні гаджети)я нічим не можу йому дорогим так я маю у використанні рушниці 16 калібру.та і що в мене було лишнє - вже...
  2. Халтурщик

    Ствол тоз

    Вітаю.Власне шукаю стволи до тоз-63.бажано чисті- можна різані.
  3. Халтурщик

    Вепр на мєлкаш

    Обміняю Вепр 7.62*39 на мелкаш рюґер або саведж. Подивитись можна в продажі нарізної зброї на нашому форумі.
  4. Халтурщик

    Матриці

    Прийму в дар за грошову винагороду б/ у матриці для релоуда 308 кал.так як нові трохи кусаються в ціні. Грошову винагороду визначає даруючасторона.Дякую за увагу.
  5. Халтурщик

    Тоз-63

    Вітаю.Власне шукаю тоз-63 дерево по барабану .колодка по барабану.головне- стволи- в хорошому стані.Купівля згідно чинного законодавства.!
  6. Халтурщик

    Вепр7.62*39

    Продам вепр 7.62*39 на базі РПК дерево горіх.залізо потерте але без корозії.механізм працює відмінно кучність на 85 м.меско5-10 см.чехи2-5см.в моїх руках .різьба 14права.дерево льняна олія.До карабіна 3бокових крона один рідний але перероблений під вівера.два магазина на 5патр. Один на 10.та...
  7. Халтурщик

    Іж-12 калібр16

    Продам іж12 -16 кал 1968 р.стан дуже гарний .дерево горіх.прогарів немає.шату немає.стволи дзеркало.мій настрій патронів20 до мене - не знаю.Дивіться стан по фото.питання по темі - в тему.попі..дєть -в лічку.Ціна 800$. В нагрузку чохол кожа.птронтаж кожна 36 патронів часів совєтів.Територіально...
  8. Халтурщик

    Тоз-63

    Продам тоз-63 .1974р.в хорошому стані .дерево бук+ морилка+ льняна олія. насічка- сам робив.стволи в середині дзеркальні по середині легке помутніння- по фото видно не буде.шату з цівкою немає без цівки легкий вертикальний шат прогарів -немає присутнє помутніння навколо бойків.териториально...
  9. Халтурщик

    Пайка стволів

    Шановні - хто може запаяти стволи- відійшли бокові планки зі сторони патронника десь на 20-30 см.рушниця іж-27
Зверху