Результати пошуку

  1. RAMZES XIV

    Ящики для патронов и прочего

    Знімаюсь з резерва
  2. RAMZES XIV

    Ящики для патронов и прочего

    То ваше?
  3. RAMZES XIV

    Ящики для патронов и прочего

    яяісціус
  4. RAMZES XIV

    Ящики для патронов и прочего

    Доброго дня 1 та 2 лоти в резерв
  5. RAMZES XIV

    Продам МР 155 (МР155) Состояние хорошее

    З резерву знімаюсь. З прдавцем та зброєю не пов*язано. Вдалої продажі.
  6. RAMZES XIV

    Закрутка 12 к

    дайте свій номер вайбер?
  7. RAMZES XIV

    Закрутка 12 к

    Куплю закрутку 12 кал настольну. Бажано нову. За помірну ціну.
  8. RAMZES XIV

    Мр 153

    Номер побачив, вибачаюсь.
  9. RAMZES XIV

    Мр 153

    Я поряд, можна ваш номер. І чи є на ньому вайбер?
  10. RAMZES XIV

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Можно пожалуйста прайс ramzeshanter@gmail.com
  11. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Думаю над цим. Юристи пояснили що затягнеться процес на місяць може і більше. Сезон тю-тю. І на пушного теж може. Може й виграю суд але піде час, грошей. От і розрахунок на те що заплатить і мовчатиме. Не знаю.
  12. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Збираю все що можу знайти. В мене є відео. Два прцівника поліції відмовляються додати в протокол все що вилучають. Є свідки всього цього шоу. Де були погрози і де не реагували на мої зауваження щодо чохлу.
  13. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Для мене це свавілля. Не представились. Не пояснили причину вилучення. Вилучили з порушенням, бо в протоколі на мою вимогу не вказали дозволу та чохла. Погрожувала мені що я ще прийду до мене буде інше сталення. Рік назад прийшов до неї з перереєстрацією за 5 тижнів, сказала що щє рано, потім...
  14. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Я нічого не говорив. Я збираю хоч якусь інформацію.
  15. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Пишу з телефона. Вибачте довго. Я вже відповів на іншому сайті Копіюю. Наче все описав. Порушень була куча з їхньої сторони. Повторю: зупинив, попросив дістати для перевірки. Зброя була складена без патронів,розломана на замках.Після перевірки попросив відкрити багажника. Відкрив. Наказав зброю...
  16. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Доброго дня всім додати поки не маю шо. Наче все описав. Ось що мені відповіли на іншому сайті. Согласно приказу 622 от 1998 года и поправками (прик 459 от 2020), абсолютно не запрещено возить собранное и расчехленное незаряженное оружие в багажнике машины, посколько Ваша машина, есть...
  17. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Всім дуже дякую, зрозуміло далі нікуди.
  18. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    За телефонний чохол звісно смішно, але зброя більша її частина була в чохлу. Повторюю, а поліцейський після звірення документів вказав що була взагалі без чохла. І доказати, скласти та показати як було не дозволили.
  19. RAMZES XIV

    Свавілля поліції

    Що можна? Щоб була повністю в чохлу. Чи ні?
Зверху