Результати пошуку

  1. К

    Нужен совет по спаниелю.

    Був у мене РОС, працював супер. Одне що мені не подобалось - робота по воді, комишу 1 - 1,5 години, далі втомлювався і тільки апортував. Виходячи з цього зараз взяв дратхара. АС менший розмірами, більш кучерявий, думаю і втомлюватиметься по комишах і з репяхами проблем буде. В подібних умовах і...
  2. К

    Продаю ружье ТОЗ - 34

    А що означає буква ф?
  3. К

    Куплю ТОЗ 34 Ш

    А ссилку на можна скинуть, будь-ласка
  4. К

    Куплю ТОЗ 34 Ш

    Черкаська. Ви пропонуйте, а там подивимось
  5. К

    Куплю ТОЗ 34 Ш

    Куплю ТОЗ 34Ш, бажано 197.. років. Зеленка на руках
  6. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Я читати вмію, але вважаю, що коли двоє про щось намагаються домовитись, то третій з своїми рекомендаціями часто краще б промовчав. В конкретно нашому випадку, коли я прошу додаткову інформацію, то Вам краще було промовчати.
  7. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Звязався з продавцем у вайбері. Відповіді на свої питання отримав. ТОЗ цікавий, починатиму робить зеленку
  8. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Я щось не зрозумів, Ви влізли в розмову і починаєте керувать. Ваш інтерес там теж є?
  9. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    До ціє рушниці ніякого відношення. Але не хочеться марно витратити день, повіривши на слово.
  10. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Навіщо та база МВС? 700 $ коштує рушниця, фото не якісні. Їздив я вже в Київ 2 рази: карабін взяв, а от ТОЗ зі слів власника був ідеальний, а по факту з раковинами!
  11. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Ну скину я фото грошей, можна навіть 1000$ сфоткать і що далі? Ви по фото повірите що вони справжні або в те що я Вам їх віддам?
  12. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Цікава людина, Ви рушницю продать хочете, чи повиделуватись. Покажіть фото номера, зникне купа запитаннь. А то типу продаю машину, капот не відкрию до переоформлення. Мене теж цікавить ТОЗ штучник, але Ваш вже точно ні.
  13. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Дульний зріз це добре, а що в стволах?
  14. К

    Продам ТОЗ - 34 Штучный

    Покажіть фото колодки з номером
Зверху