Результати пошуку

  1. D

    Продам Дозатор пороха OMV DVR-1 с вибрационным уплотнением

    Доброго вечора! Дозатор ще в продажі?
  2. D

    Дробь

    10 кг 0 резерв рахунок до оплати в приват
  3. D

    Дробь

    ОК!Резерв на моє замовлення
  4. D

    Дробь

    Доброго вечора!Можна замовити 0--7кг 5--7кг
  5. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    ОК! ЖДУ.С УВ!
  6. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Саня,доброго дня!Якщо стався форс-мажор,тоді я заберу те що вже мені відкладено
  7. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    До відкриття сезону на зайця,часу вагон і мала тєлєжка,тож я почекаю скільки буде потрібно. З повагою Олег!
  8. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Саня доброго вечора!В суботу просив резерв,в понеділок просив резерв на гільзи,а вчора і сьогодні їх вільно купляють інші,тож продайте і мені: Клєвєр золото 200шт Чедіт золото 200шт Чедіт мач 3 HV 100шт Борначі фіолет 100шт
  9. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Саня,резерв плз!!!
  10. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго вечора!Посилку розкрив,гільза вся бомбезна,дякую!!! Прошу довгострочний резерв на: Клєвєр золото т5 200 шт Чедіт золото т4 200 шт Чедіт мач 3 HV 100 шт Борначі фіолет 100 шт
  11. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго ранку!Так,патрони будуть звичайні на 686 к,гільза B&P т4 обжимаэться чудово,т5-ї в мене ніколи небуло.Тому порада як її обжати корисна для мене та інших мисливців які користуються МЕК.(На завистних,які гадять в темі не звертай уваги,їх багато) З повагою Олег!
  12. D

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Саня доброго дня!Після покупки ще минулої партії просив резерв через ел пошту,але мабуть він десь загубився в повідомленнях,тому прошу ще раз резерв на 100 бп зелена т4 6л,100бп синя т4 6л ,50 борначі цезар ,100 борначі фіолет,50 золотих різних і 100 різних ,(простих і ексклюзив на пробу).Ще...
  13. D

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Вчора робив замовлення,вже сьогодні все отримав.Дякую!Люблю працювати з серйозними людьми!
  14. D

    Продам ТОЗ 34Р - 2006 г.в.

    Рушниця гарна та кучна,маю такуж.Але завжди хочеться чогось новенького,і я купив бенеллі повербор,та кілька виходів на полювання були не вдалими,можливо ще не звик до бені,і тепер вона лежить в сейфі,а на охоту знову ходжу з тозіком.Тож якщо є можливіть залишіть для себе,щоб потім не жаліти!
  15. D

    Интернет-магазин KOZAKI

    Замовив наклейки 10 мм.У банку не могли перевести гроші на рахунок який мені надіслали смс.Звоню в магазин і все пояснюю.Відповіли що зкидають другий номер на який можна переказати гроші,і якщо щось не вийде звоніть.І знову гроші не переводяться,звонив 3 рази ,ніхто не відповідав.Проїхавши 20 км...
  16. D

    Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

    З Наступаючим Новим Роком!Сподобався синенький манок на фото.Його потрібно замовляти,чи є в наявності?
  17. D

    Стикеры своего производства!!!

    Доброго вечора!Скажіть чи можна замовити стікери 9мм на капсуль?
  18. D

    Дробь

    Добрий вечір!Дріб отримав,спробував на твердість вашу і магазинну,магазинна мнеться як пластилін,а ваша ні.Якість супер,
  19. D

    Дробь

    Доброго вечора! Будь-ласка резерв до вівторка на моє замовлення!
  20. D

    Продам лотки/подставки для гильз.

    Будь-ласка фото і номер телефона в лічку
Зверху