Результати пошуку

  1. 2209

    ТОЗ 34 і підбір кулі.

    Шановне товариство! Перечитав багато тем на форумі, але так і не знайшов відповіді на питання про використання куль в ТОЗ 34. Хотів би почути досвід використання, як для нижнього так і можливо для верхнього стволу. Вказаною зброєю володію не так довго, а тому для мене це Terra incognita. Наперед...
  2. 2209

    Допоможіть встановити походження карамультука

    Доброго дня! Зустрів на полюванні такий екземпляр. Власник походження не знає. Купив колись за 500 грн. Просить допомогти визначити. Наперед вдячний!!! Усім здоров`я !!!
  3. 2209

    Подарую

    Модем ADSL2+ ZyXEL P660RT2 EE Укртелеком Можливо когось зацікавить. Щось подібне на OLX знайшов. https://www.olx.ua/d/obyavlenie/modem-adsl2-zyxel-p660rt2-ee-ukrtelekom-IDMof9p.html?sd=1#44124c5c27
  4. 2209

    Ствол Maverick m88 COMBO

    Цікавить окремо ствол 470мм з мушкою та пістолетна рукоятка.
  5. 2209

    Прошу допомогти оцінити

    Тоз 34ЕР У 1991 року випуску, 12/70 Стволи дзеркало. По металу питань нема (на мою думку). Дерево реставрувалось. Попередні позитивні досягнення девайсу, кількість власників та інші подробиці не відомі.
  6. 2209

    Кокер спаніель.

    Колега подарує кокер спаніеля. Вік 7 місяців. Кличка Джері. Паспорт та щеплення в наявності. Собаку купували для дитини, але виявилось, що є алергія на тварин. м. Хмельницький. Дуже переживає щоб собака потрапила в добрі руки))))) 096-135 один п'ять один п'ять Анна Сергіївна Прохання після 18.00...
  7. 2209

    Куплю одностволку СССР 12 та 20 калібр Хмельницька обл.

    Розгляну варіанти по Хмельницькій області. Прохання хлам не пропонувати. Оформлення згідно законодавства. Чекаю на пропозиції)))
  8. 2209

    Прийму в дар рюкзак (вєщмішок).

    Шановне товариство! Так як мисливець я, можна сказати, починаючий, прийму в дар рюкзак (вєщмішок).
  9. 2209

    ТОЗ 66 варто чи ні?

    Доброго дня шановне товариство! Випала нагода придбати ТОЗ 66 за 4000 грн. (140 у.о.) Стан не бачив, але зі слів власника в кожному стволі є по крапці (без раковин), колодка без прогарів, частково присутня кольорова калка. Маю ТОЗ 63, хочу щось недороге в 12 калібрі.
Зверху