Результати пошуку

  1. Y

    Ошийник, повідок для собаки

    Повідок удавка-400грн, комплект ошийники+повідок саме в цих кольорах(чорний і бірюзовий)-450грн, комплект ошийник+повідок(червоний і чорний)-1000грн.
  2. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Торока на малу пернату дичину по -200грн, торока на пернату дичину на пояс-200грн.
  3. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Торока на пернату дичину-250грн, підвіси на 3 марка по -300грн, тороки на пернату дичину на патронташ по -100грн.
  4. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    І навіть якщо ви побачили якось саме той пост за 11 число, якби ви адекватно реагували то не писали б тут свої оці повідомлення ніпрощо. Ви спитали ціну на сьогодні я вам сказав, могли б спитать чого так і все б дізналися а так оці ваші повідомлення мені аж ніяк не потрібні, просто заради мені...
  5. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Причому тут курс долара?на момент коли я виклав той пост такі ціни і були, ну це ніяк не значить що вони і зараз такі. Ну я непойму які взагалі притензії до мене? навіщо тему засираєте? Написали відгук свій і хватить. І на мою думку я вам все докладно обяснив в приват, то була акція тому і такі...
  6. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Ну діло ваше, я вам писав все в приват. Ви бачите тіки те що вигідно вам. Чого ж ви ненаписали що купите підвіс за 500 грн бо його ціна спочатку була така? Простий приклад я вам навів за магазин і акції вам напевно недойшло. І я вас не ображав а ви ведете себе не дуже добре.
  7. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Доброго дня. Так звісно можна, торока на пушного на 4удавки коштує 250грн. Напишіть у вайбері/телеграмі або зателефонуйте за номером +380730670156 обговоримо все.
  8. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Сьогодні виконав тороку ось такого плану, чіпляється на ремень. Колір і кількість петель можна вибрати любу.
  9. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Підвіси по 200грн за шт.,тороки на патронташ на качку по 100грн за шт.,тороки на мілку пернату дичину по 200грн за шт. Все що на фото є в наявності.
  10. Y

    Ошийник, повідок для собаки

    Часто запитували за повідок-удавку, і ось вирішив зробити. Довжина 150см, можливо трошки більше. Ціна 400грн.
  11. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Дякую що оцінили мою роботу і виділили час для написання відгуку.
  12. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Підвіси по 250грн, все інше ціна на фото.
  13. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Підвіс на 3 манки, ціна 550грн.
  14. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    В наявності підвіс ось такого плану, дуже зручний і красивий. На три манки, ціна 550грн.
  15. Y

    Ошийник, повідок для собаки

    Довжина повідка 1.6 м, ошийник 50см-довжина, 3.5см-ширина, розмір від 0 до 4 8 см. Ціна саме цього комплекту - 450 грн.
  16. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Ціна 130грн. Торока на качку на 6 удавок.
  17. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Тороки на качку за 120 і 140 грн продані.
  18. Y

    Ошийник, повідок для собаки

    За ціну говорити нічого не хочу, скажу одне, на повідок розміром 1,50 см.,пішло 40 метрів паракорду, ну і роботи не мало. Ошийник так само паракорду пішло 25 метрів тому така і ціна.
  19. Y

    Підвіси для манків і тороки для дичі

    Розпродаю те що залишилося, ціни на фото кому що цікаво телефонуйте або пишіть.
  20. Y

    Ошийник, повідок для собаки

    Ось доробив повідок, довжина повідка 150см.,ошийника 50см. Кого цікавить пишіть в приватні повідомлення або телефонуйте за номером 0730670156.
Зверху