Результати пошуку

  1. P

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Ну Ви ж зрозуміли що мова не про Іж/ТОЗ а про полювання на пернатих саме переломкою:)
  2. P

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    А що ж тут неправильно? Так багато хто вважає...
  3. P

    Помогите оценить,вещь не моя,хотят продать.

    Приціл Китай з Аліекспрес
  4. P

    Гільзи Хубертус

    Під жевело?
  5. P

    Продам карабин DPMS 308WIN

    Та ще й коли в людини крайня активність 22 лютого 2022 року.
  6. P

    Гумор

    Блокпост "Кемпінг":)
  7. P

    Взуття для осіннє-зимового полювання.

    Вологу. Хоча якщо йти по невеликих калюжах то і воду не пропускають, бо шкірою прошито вище ступні.
  8. P

    Взуття для осіннє-зимового полювання.

    А в мене навпаки - дуже добре лягли на ногу, вологу не пропускають. На рахунок холоду - так вони ж вроді як літні - тому поки тепла погода то користуюсь.
  9. P

    Взуття для осіннє-зимового полювання.

    Користуюсь берцами Талан рифленка, старого типу. Для літа-осені - нормально. вологу не пропускають.
  10. P

    Ковідна тисяча на спорт товари?

    Можете більш детально вказати на що саме можна в Ібісі витратити ці гроші?
  11. P

    Допоможіть мисливцю освоїтися в нових угіддях)!

    Ви б написали на що збираєтесь полювати. Якщо на пернатих - неподалік від с. Болозів є озера в с. Ракова. Я там десять років підряд на відкриття їздив. Спробуйте...
  12. P

    Перекурчик

    Ви пробуйте йому на вайбер/ватсап писати.
  13. P

    Телефонні шахраї

    А Ви свій номер що - вперше засвітили лише в цьому магазині? Чи вперше на нього здійснили якусь покупку?
  14. P

    Патроны Мельничук

    Стріляю таким "чудом" з латунки. Доволі непоганої якості...
  15. P

    О капсюлях,все что знаем.

    А в мене чогось дуже часто ці капсюля вилітали з капсюльного гнізда. Прийшлось купити коректор капсюльного гнізда.
  16. P

    О капсюлях,все что знаем.

    Запалюють порох нормально:)
  17. P

    турецкие ружья отзывы

    Просто Армсан в 16 калібрі на їхньому сайті з'явився якщо не помиляюсь хіба десь неповних півроку тому. Можливо магазини ще не вспіли їх завезти. А може і не будуть завозити в 16 калібрі - час покаже.
  18. P

    патроны BLACK MARK

    То тепер вони будуть змінювати місце знаходження заводіка в залежності від зміни обласного поліцейського керівництва?:):)
  19. P

    патроны BLACK MARK

    Так а що поміняється від зміни місця розташування виробництва?
  20. P

    порох Сильвер .

    Поняття не маю, так як не маю хронографа. По тарілках 30 набоїв 16 калібру спрацювали як для мене добре, розбивало тарілки нормально. Думаю що і на пернатих спрацює не гірше.
Зверху