Результати пошуку

  1. В

    Активні навушники Імраст з китаю чи варто замовляти

    Дякую за підказки буду брати навушники обовязково а якої фірми ще пораджусь
  2. В

    Активні навушники Імраст з китаю чи варто замовляти

    Прошу підказати хто користується активними навушниками Імраст замовленими на аліекспрес з Китаю ціна там виходить 550-650 гр. Їх вартує брати чи недуже на полюванні пригодяться чи ні ?. Бо зараз вчусь стріляти пока по мішеням і відчуваю після декількох десятках вистрілів давить на вуха. можливо...
  3. В

    Прикупив першу рушницю їж 58

    Час на місці нестоїть
  4. В

    Прикупив першу рушницю їж 58

    Сам клянч я віддячусь
  5. В

    Прикупив першу рушницю їж 58

    Гола голісінька можливо у когось є все що потрібно для проведення ТО 16 калібру чи заготовки патронів буду вдячний
  6. В

    ATA ARMS NEO 12

  7. В

    ATA ARMS NEO 12

    Дякую усім за коментарі вони трохи дали мені задуматись і я напевно для початку куплю собі горизонталочку щей на сейф останеться а там як запалюсь то по пошукаю щось краще щераз дякую
  8. В

    ATA ARMS NEO 12

    А на що мені звертати увагу при її огляді і як нарахунок своїх набоїв кулею як вона палить
  9. В

    ATA ARMS NEO 12

    Прошу підказки у мисливців зельонки залишилось на місяць шукав їж 27 аба тоз 34 і все намарно по Львові та області непопадалось знайшов у мужика ата армс нео 12 просить 12 тис з 2011р чи варта купляти таку рушницю насамперед для охоти . можливо у когось є така просивби коментар наперід дякую.
  10. В

    Куплю бок у Львові чи області до 400 б.

    Горить зельонка я пока не мисливець та хочеться купити щось хороше їж 27 думаю сам раз буде тоз також добре щось імпортне позичу та небагато . дзвоніть пишіть . 0974050896. Розводящим неторбувати. Непідняв телефон значить занятий передзвоню. Обовязкові умови стволи замки супер документи в нормі
  11. В

    Куплю іж 27

    Львів чи область район Городоцький взагалі супер
  12. В

    Куплю іж 27 чи тоз 34 у Львові чи області район Городоцький взагалі супер

    Пять умов- 1 стволи зеркало 2- шати відсутні 3- через дозвільну 4- без перекупів 5- дороще 10 000 тис. непотяну . тел. 0974050896
Зверху