Результати пошуку

  1. Jawist

    Сітки для травлення

  2. Jawist

    Сітки для травлення

    0683909165
  3. Jawist

    Сітки для травлення

    Доброго вечора, пропоную послуги по виготовленню сітки з вашим логотипом та марками сталей, в народі просто Трафаретна печать (Шелкография) , розмір сітки 150х70мм , сітка багаторазова ,призначена тільки для електротравлення,сітка без клейової основи, догляд за сіткою : протравив , промив ...
  4. Jawist

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Купував кулі давно в Віктора булава шок , а тільки нещодавно відстріляв , порох тахо 1.9 , капсуль 686, гільза б/у, стріляв з Тоз 34 відстань 50 м , дуже точна куля , але експансія дуже велика , самця косулі стріляв цією кулею , це було щось , на мою думку куля призначена для полювання на сєкача...
  5. Jawist

    хто може зробити трафарет (куплю трафарет)

    сітка для травління
  6. Jawist

    хто може зробити трафарет (куплю трафарет)

    доброго дня шановні,, підскажіть будь-ласка майстри , де можно замовити трафарет для травлення на клинку , зразок на фото , дуже дякую
  7. Jawist

    Ножны обычные

    Ножни супер майстра рекомендую
  8. Jawist

    Порадьте майстрів які виготовляють ножни

    Вітаю товариство, хочу поділитися з вами гарною новиною для мене, отримав ножа від майстра Олександра Азарова (Azik), ніж клинок сталь М390 гартований 61 одиниця від Інструментальщика довжина леза 120мм, спуски прямі ,відполірований в дзеркало, лезо сатин, руківья наборна,больстер і проставка з...
  9. Jawist

    Ножі.

    Товариство , підскажіть майстра який робить індивідуальні ножни для ножів, майстер який робив ножа нажаль не займається виготовленням ножнів.Дякую.
  10. Jawist

    Ножі.

    Вітаю товариство, хочу поділитися з вами гарною новиною для мене, отримав ножа від майстра Олександра Азарова (Azik), ніж клинок сталь М390 гартований 61 одиниця від Інструментальщика довжина леза 120мм, спуски прямі ,відполірований в дзеркало, лезо сатин, руківья наборна,больстер і проставка з...
  11. Jawist

    Куплю Гриндер

    Доброго дня , товариш хоче купити гріндера , є у нас в спільноті фахівці які цим займаються ?
  12. Jawist

    Куплю Гриндер

    Доброго дня , товариш хоче купити гріндера , є у нас в спільноті фахівці які цим займаються ?
  13. Jawist

    Продам нож ручной роботы 0005!

    Пропоную 1000 грн , та сьогодні можу оплатити, я кщо влаштовує переходьте в повідомлення , дякую
  14. Jawist

    Порох NobelSPORT

    дякую, буду і надалі користуватися тахо
  15. Jawist

    Порох NobelSPORT

    спасибі товариші, тоді все таки залишуся на поросі Тахо, один хотів продати нобель аО за символічну ціну, спасибі, чув про формулу що рекомендований заряд пороху ділимо на стандартну навіску дробі і множимо на яку на потрібно , виглядає так (1.77:40)*32=1.416 , хтось користувався такою формулою ?
  16. Jawist

    Порох NobelSPORT

    Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
  17. Jawist

    прийму в подарунок ремінь до рушниці, чохол до рушниці ТОЗ-34 чи барклай 12к

    дякую, переходжу в повідомлення
Зверху