Результати пошуку

  1. Jawist

    Сітки для травлення

    Доброго вечора, пропоную послуги по виготовленню сітки з вашим логотипом та марками сталей, в народі просто Трафаретна печать (Шелкография) , розмір сітки 150х70мм , сітка багаторазова ,призначена тільки для електротравлення,сітка без клейової основи, догляд за сіткою : протравив , промив ...
  2. Jawist

    хто може зробити трафарет (куплю трафарет)

    доброго дня шановні,, підскажіть будь-ласка майстри , де можно замовити трафарет для травлення на клинку , зразок на фото , дуже дякую
  3. Jawist

    Порадьте майстрів які виготовляють ножни

    Вітаю товариство, хочу поділитися з вами гарною новиною для мене, отримав ножа від майстра Олександра Азарова (Azik), ніж клинок сталь М390 гартований 61 одиниця від Інструментальщика довжина леза 120мм, спуски прямі ,відполірований в дзеркало, лезо сатин, руківья наборна,больстер і проставка з...
  4. Jawist

    прийму в подарунок або куплю стяжний болт цевья тоз 34

    прийму в подарунок або куплю стяжний болт цевья тоз 34 0683909165
  5. Jawist

    прийму в подарунок ремінь до рушниці, чохол до рушниці ТОЗ-34 чи барклай 12к

    прийму в подарунок ремінь до рушниці, чохол до рушниці ТОЗ-34 чи барклай 12к
  6. Jawist

    Куплю стяжной болт цевья тоз 34

    Куплю стяжной болт цевья тоз 34 можно один 0683909164
  7. Jawist

    Продам настольную закрутку 16 к качество СССР

    Продам настольную закрутку 16 к качество СССР , цена 400 грн , супер состояние , досталась от дедушки . номер для связи 0683909165
  8. Jawist

    Продам нож Kandar

    Добрый день , продаю ножик который подарили где-то год назад , использовался пару раз ( не на охоте ) а чисто порезать Сало и картошку , размеры на фото , цена 500 грн, про сталь ничего не скажу так как сам не знаю , интернет в помощь , всем спасибо
Зверху