Результати пошуку

  1. Тарас_Когут

    Спірне питання!!

    Добре,що хоч забрав завдаток. Тобто не в мінус пішов. Якийсь не порядний продавець був. Як це так, домовились, і собі потім ,,кіно крутить,,! Таких треба минати, хай собі сам цю свою зброю тримає і нікому краще не продає нічого взагалі. Слів немає,одні емоції. Маруда.
  2. Тарас_Когут

    Куплю карабін CZ 455\457

    З двома стволами, мабуть треба індивідуально замовляти! Магазин ,,ствол,, возив cz, думаю через них можна замовити.
  3. Тарас_Когут

    Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту. cz455?

    Для чого питати? Робити,як описано вище. І все.
  4. Тарас_Когут

    Магазин мц20

    Як відреставрувати ,,погриженний,, іржею штампований тонкий метал? Але це не суть цього оголошення. Я більше нічого не хочу говорити. Вдалого продажу. З повагою!
  5. Тарас_Когут

    Магазин мц20

    Думаю викинути треба. Це не товар.Хто таке в свій улюблений МЦ буде вставляти?
  6. Тарас_Когут

    Магазин мц20

    Хтось загубив, він пролежав а землі, а тепер на продаж. Але нічого такого. Вдалого продажу.
  7. Тарас_Когут

    Арка мушки ЧЗ 452.

    Пораджу, бо теж докупляв! Я знайшов нову в інтернет магазині ,,Ствол,,
  8. Тарас_Когут

    МЦ 20-01 штучне

    І має бути 2 магазини!
  9. Тарас_Когут

    Продление разрешения

    Про свої болючі питання можете в приватні повідомлення у додатках писати, кому це потрібно. Тут групи і оголошення не про те!!!
  10. Тарас_Когут

    Продление разрешения

    Адмін, закрийте цю тему і забороніть тут щось писати будь-кому. Це якесь посміховисько, а не роздуми чи обговорення дозвілля.
  11. Тарас_Когут

    Продление разрешения

    Зараз така політика, значить живем так! Буде інша, будемо робити по іншому! Ви що думаєте, щось зміниться стосовно повернення паперових дозволів на зброю. На мою думку про це можна забути. Будуть електронні, на А4, які хочете, але так як було вже не буде. На жаль. З повагою!
  12. Тарас_Когут

    Продление разрешения

    Якась така дискусія, хтось когось падлом обзиває, хтось якось іншу думку негативну висловлює. Особисто я видрукував собі із кабінету громадянина витяги, поклав у кишеню чохла, в якому в разі потреби буде зброя і забув. Хто буде вимагати показати, які проблеми пред'явити на законну вимогу лист А4...
  13. Тарас_Когут

    Подскажите как определить год выпуска.

    Тоді можливо 1979 р.в. Знайшов таку рушницю із початковим номером 00, і стоїть дата випуску такий рік.
  14. Тарас_Когут

    Подскажите как определить год выпуска.

    2000 рік випуску
  15. Тарас_Когут

    Cz 455 - як закріплений тильник прикладу?

    В мене cz 452, то там чітко на хрест два саморізи спеціальні. Думаю їх там ніхто не міняв.
  16. Тарас_Когут

    Куля на визначення

    Якась страшна річ. Точно не з нашого часу. Жах.
  17. Тарас_Когут

    Savage MSR 15 Recon 2.0 кал. 223 Rem Продам Новий !

    Тільки купили і вже продаєте. Напишіть справжню причину продажу. Думаю багатьом цікаво. Дякую.
  18. Тарас_Когут

    Допоможіть оцінити рушницю на продаж. ІЖ 54, 12 калібр

    Зараз не час ставити високі ціни на зброю,бо й так люди грошей не мають. Хто б що не говорив, важче стало жити. Фінансово. А купити рушницю і прийти додому, де й так можливо не все гаразд з грошима, то й можна стати ,,розлучений,,. Це так, жартуючи. Об'єктивно на мою думку ціна +- 600 у.о. Але...
  19. Тарас_Когут

    Патрон калібру 22 Short, де можна придбати ?

    Я мав rws z-lang,це було саме коротше і саме слабше,що вдалось знайти. 22short бачив у школах,де навчають біатлону. Ще радянські залишки. На ринку їх не бачив.
  20. Тарас_Когут

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Єдине вікно для громадян. Це державний сайт.
Зверху