Результати пошуку

  1. W

    Практика кормления сухими кормами.

    Охотничья собака - это прежде всего, зверь... Нужно, на мой взгляд, давать хрящи и кости (говяжьи)... Это обеспечит здоровье зубов ,ушных проходов и т.д.
  2. W

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Помідори мають бути тільки червоного коліру. Де б ти його не розрізав... Ні яких прожилок та інш. Наприклад, "гібрид Тарасенко". Але, це ж форум не є агрономічним чи кухарьским... Ви полюбляєте ций сорт - на здоров'я.
  3. W

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    " домашні сорт "Груша"" Та навіщо такий сорт тривати? Зелені жи'ли та зелені ті'ла у помідора - не є гарно...
  4. W

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Помидоры - "подгуляли"...
  5. W

    Продам ножі і аксесуари

    Взято из Вашего, указанного Вами, сайта: " Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку." Сталь,твёрдостью, 58-60 HRC легко НЕ точится...
  6. W

    Велика Мисливська - ФОТОГАЛЕРЕЯ

    Це ж Зеленський... :)
  7. W

    Рецепти від Петренка!

    Баранину , як і косулю, маринувати НЕ треба. Запікають ,чим свіжіша, тим краще... Вода та біле сухе вино - це НЕ кращий маринад для баранини(косулі).
  8. W

    Вопросы по холодному оружию .

    https://jysk.ua/blogs/oliya-dlya-mebliv-z-dereva Думаю, что ДА!
  9. W

    Вопросы по холодному оружию .

    Сталь Р18 , углерода меньше 1%....
  10. W

    Вопросы по холодному оружию .

    Vanadis -10.
  11. W

    Вопросы по холодному оружию .

    9ХС
  12. W

    почему 16-й калибр не в моде/тренде?

    почему 16-й калибр не в моде/тренде? Ринок... Ринок зброі в США набагато більше ніж у всієї Європи... А там панує 12 калібр..., ще більше шроту,пороху,вироблення гільз т.і. Усі хочуть більш обігу т.і.
  13. W

    Мисливська етика

    В мене не було родичів , які б полювали... До полювання дійшов сам , тоді мені було 23 роки. Вважаю, що дітей втягувати в полювання - це помилкова справа... Мир - інший зараз.
  14. W

    Колокольчик для дратхаара.

    Ваш собака полює сама для себе... я так вважаю. Змініть угіддя. Яку птицю , крім фазана та куріпки, Ви знайдете в таких умовах?
  15. W

    Как вкусно приготовить зайца.

    Вкусно приготовить зайца?... Обжарить зайца и засыпать , тёртой на крупной тёрке, морковкой, в количестве равным, по объёму, зайчатины. Соль,перец по вкусу. Тушить 1 час.
  16. W

    Колокольчик для дратхаара.

    Чому?
  17. W

    Говорят что Заур(старий бельг)

    Я оригинал договора НЕ видел, но знаю, что стволы для Simson. для многих венгерских, чешских, австрийских ружей делались Зауэром , с 3-мя кольцами , в г. Зуль. Ни у кого не возникает вопрос , что многие оружейные фирмы использовали стволы от Льежской мануфактуры ?
  18. W

    Говорят что Заур(старий бельг)

    В. Николаев " Ружья фирмы "ЗАУЭР". Договор был подписан Альфредом Круппом и фирмой "Зауэр" в конце XIX века. В г. Эссен.
Зверху