Результати пошуку

  1. VS1975

    Штани Viper tactical.

    Продам тактичні легенькі штани британського бренду Viper. Купував новими тут на форумі декілька років тому. Одягав 2 - 3 рази. Матеріал RIP- Stop. Легенькі але міцні штани для теплої пори року. Фото не передає реального кольору. Реальний колір - піщаний. Точно як...
  2. VS1975

    Закрутка 16 калібру.

    Продам закрутку 16 калібру для закриття патронів у папкових та пластикових гільзах. Матриця нова від майстра Alex888. Відправка НП або Укрпоштою за рахунок покупця. Ціна 500 грн.
  3. VS1975

    Підсумок 16 калібру.

    Продам підсумок 16 калібру на 8 патронів.Матеріал шкіра, стан легке б/в. Відправка НП або Укрпоштою за рахунок покупця. Ціна 200 грн.
  4. VS1975

    Цуценята російського мисливського спанієля.

    Пропонуються для бронювання цуценята породи російський мисливський спанієль, які народилися 05.08.2023 року. Кількість цуценят ( кобелі/ суки ) 4 - з них 2 - чорно - рябі та 2 - рудо - рябі / 1 - чорно - ряба. Батьки цуценят : Батько - Бач ( власник Рижак В. ). Польові...
  5. VS1975

    Цуценята російського мисливського спанієля.

    Пропонуються для бронювання цуценята російського мисливського спанієля, які народилися 05.05.2022 року. Кількість цуценят ( кобелі/ суки ) 3 - з них : 2 - чорно - рябі, 1 - рудо - рябий / 4 - з них : 1 - чорно - ряба, 3 - рудо - рябі. Батько - Рік - Хантер ( власник Гризодуб О.В...
  6. VS1975

    Пижі войлочні 16 калібру.

    Продам три коробки осалених войлочних пижів 16 калібру. У кожній коробці 200 пижів. Відправлю Новою Поштою за рахунок покупця. Ціна коробки- 100 грн. Резерв у темі.
  7. VS1975

    З Днем народження, huntumy !

    Сьогодні святкує свій День народження наш форумчанин, мисливець та рибалка і мій земляк huntumy. Віталій, вітаю з цим днем та бажаю здоров'я богатирського, друзів вірних, сімейного затишку та душевної рівноваги. А ще достатку та благополуччя, добрих чотирилапих...
  8. VS1975

    З Днем народження, Panters !

    Вітаю колегу - мисливця з Днем народження та бажаю здоров'я міцного, добробуту, щастя та миру. А ще - достойних трофеїв !
  9. VS1975

    Крила дикої качки.

    Доброго дня шановному товариству ! Молодому мисливцю, який не зареєстрований на цьому форумі, для дресирування цуценяти спанієля потрібне крило, або декілька крил дикої качки. Може у кого є і готові подарувати ? Буду вдячний.
  10. VS1975

    Цуценята російського мисливського спанієля.

    Пропонуються до продажу цуценята російського мисливського спанієля, які народилися 06.06.2021 року. Кількість цуценят ( кобелі/ суки ) 5/2. Батько - Рік - Хантер ( власник Гризодуб О.В. ). Оцінка екстер'єру - відмінно. Перший племінний клас. Польові дипломи - 2 Д -...
  11. VS1975

    Обжимне кільце 16 калібру.

    Продам обжимне кільце для латунних гільз 16 калібру. Кільце добротне, виготовлене ще за радянських часів. Ціна 120 грн.
  12. VS1975

    Недоуздок шкіряний.

    Продам абсолютно новий, некористований шкіряний недоуздок для коней, корів чи бугая. Недоуздок часів СРСР. У комплекті йде чомбур ( синтетика ). Ціна комплекту 1000 грн. Можливий торг. 0978943784. Володимир.
  13. VS1975

    Цуценята російського мисливського спанієля.

    Пропонуються до продажу цуценята породи РМС, які народилися 28.04.2021 року. Кількість цуценят ( кобелів/сук ) : 3/1. Вільні для бронювання : 2/1. Батько - Рік - Хантер. Оцінка екстер'єру - відмінно. Польові дипломи : 2 Д - ll ст. - фазан, качка ; 3 Д - lll ст. - перепел...
  14. VS1975

    З Днем народження, Yura_83 !

    Сьогодні святкує День народження ще один представник славного племені мисливського :), який закоханий у полювання, та не уявляє його без вірних чотирилапих помічників. Юра, вітаю ! Бажаю здоров'я козацького, вірних друзів, любові та поваги рідних, надійного тилу...
  15. VS1975

    Від чого екстрактор ?

    Знайшов серед старих речей такий екстрактор. Він трошки підігнутий та ржавенький. Прошу знавців визначити від якої він рушниці. Фото намагався зробити якісні. Якщо потрібно зроблю ще.
  16. VS1975

    Випуск зайця в угіддя Львівської МО УТМР

    Сказати, що молодці ... це не сказати нічого. Аплодую стоячи. 1000 лайків !
  17. VS1975

    З Днем народження, igor21.

    Вітаю з Днем народження нашого колегу - мисливця пана Ігоря ! Бажаю, перш за все, здоров'я міцного, миру, добробуту, шани, поваги. А ще любові та вірних друзів. І, звичайно ж, достойних трофеїв та приємних вражень !
  18. VS1975

    Гільзи 16 калібру.

    Продам 20 штук нових, жодного разу не користованих :rolleyes: пластикових гільз 16 калібру під капсуль " Жевело ". Ціна лоту 100 грн. Гроші на картку Приватбанку, доставка за рахунок покупця Укрпоштою або Новою Поштою.
  19. VS1975

    Подарую новачку.

    Для користування, а не для продажу, подарую мисливцю початківцю ваги та набір різновісів до них. Резерв у темі, спілкування у особистих. Відправлю Укрпоштою або Новою Поштою.
  20. VS1975

    З Днем народження Степанович 2.

    Микола Степанович ! Щиро вітаю Вас з Днем народження, бажаю міцного здоров'я, любові та поваги рідних та друзів, успіхів по життю та мисливської вдачі. І щоб життя підносило лише приємні сюрпризи !
Зверху