Результати пошуку

  1. D

    Khan Venator 12/76

    Остання ціна 11500 грн. Через тиждень знімається з продажу.
  2. D

    Khan Venator 12/76

    Нова ціна 12000 грн + торг. Якщо є ті, кому рушниця цікава, але незнайомі з моделлю, то ось трохи інформації з просторів інтернету: "KHAN Venator Fidelio — напівавтоматична рушниця від визнаної фахівцями турецької компанії KHAN, що спеціалізується на виробництві стрілецької зброї. Насамперед...
  3. D

    Khan Venator 12/76

    Ціна 13 000 грн, торг.
  4. D

    Khan Venator 12/76

    Нова ціна 13 500 грн, торг присутній.
  5. D

    Khan Venator 12/76

    Нова ціна 14 000 грн. Торг вітається. Суттєва знижка тому, хто має бажання придбати і може оперативно провести угоду. Продаж терміновий.
  6. D

    Khan Venator 12/76

    Доброго дня. Продам рушницю Khan Venator, 12 калібр, довжина ствола 76 см, патронник 76, газовідвідна система перезарядки. Я другий власник, мій настріл до 400 вистрілів дробом, кулею майже не стріляв. У комплекті три оригінальні звуження - циліндр, напівчок і чок, але мені здається, що вони...
  7. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Рушницю продано. Всім дякую за увагу!
  8. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Доброго вечора! У резерві за Вами.
  9. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Доброго дня. Попередній резерв знімається у зв'язку з тим, що зброю не відправляють ні фізичним, ні юридичним особам ніяким чином. Якісь неправомірні способи пересилки я не розглядаю, прошу поставитись до цього з порозумінням. Тому продаж протягом наступних кількох тижнів можливий, але виключно...
  10. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Доброго дня. Добре.
  11. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Рушниця у резерві до вівторка.
  12. D

    Продам ІЖ-18Е, 16кал

    Доброго дня. Продам рушницю ІЖ-18Е у 16 калібрі. Довжина ствола 730мм, звуження - чок. За патронником є трохи чогось схожого на сип, залізо при бажанні можна зачорнити, чорніння не ідеальне. Люфтів, на скільки я бачу, майже немає. Кучна, має гарний бій дробом, кулею не стріляв. Разом з рушницею...
  13. D

    Продам чоки OCHP від Миколван

    Забрав. Відписався у приватні повідомлення.
  14. D

    Продам чоки OCHP від Миколван

    Якою буде його вартість?
  15. D

    Продам чоки OCHP від Миколван

    Здравствуйте. 0.38 можно забрать?
  16. D

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Здравствуйте. Да, давайте будем делать.
  17. D

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Я в мае о себе напоминал в ЛС, Вы сказали что все заказы выточены и ждут обработку. Поймите и меня, я не могу знать занимаетесь Вы моим заказом или нет. Заказ делал и в теме и в ЛС, Вы писали что всё записали и заказ приняли. О чём я должен был переживать? К тому же Вы писали что весь год...
  18. D

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Апрельские это конечно замечательно, но как обстоят дела с моим январским заказом?
  19. D

    Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

    Просто в восторге от покупки! Заказал самый простой манок в дереве на крякву. При получении был приятно удивлён наличием прям таки фирменной упаковки, наличию чеха из флиса, качественного подвеса манка, и качеством самого манка и его внешним видом. Звук - отдельная тема. Он звонкий, насыщенный...
  20. D

    Антабки быстр-съёмные

    Здравствуйте. Укажите, пожалуйста, под какую ширину ремня подходит?
Зверху