Результати пошуку

  1. В

    Кейс пластиковый жесткий для помпового ружья Фабарм Fabarm . 1400 грн

    Продам кейс для помпи fabarm оригінал, підходить і для турків, висока якість. Кейс без сколів і тріщин, незначні потертості і царапини, по паралоні пару незначних дефектів( на фото видно). Закривається на чотири рельсових замки. Відправлю НП або Джастін за рахунок покупця. Ціна 1400 грн...
  2. В

    Порадьте станок для спорядження патронів

    Доброго дня шановні камради, порадьте бюджетний станок для 12 - 16 калібру, хочу батьку подарувати, сам володію тільки нарізним тому в даній темі геть профан, хто що порадить? Гугл радить лі лоал станки як вони?
  3. В

    Мисливська куртка Mustro country KoreTex .

    До вашої уваги чоловіча мисливська куртка Mustro country, зроблено в Англії, матеріал кортекс, в доброму стані, тепла. Ціна 900 грн. Розмір 42 англійський, орієнтовно наший 54-56.
  4. В

    Питання до власників WEATHERBY

    Доброго дня камради, маю везербі спортер в 223, при черговій чистці помітив, що кришечка затвору гуляє в поперечній площині десь в районі 1 мм. Знизу є гужончик- закрутив до скрипу, але через один-два спуски люфт знову з'являється. Чи потрібно це лікувати і як?
  5. В

    Куплю 22lr

    Доброго дня, шукаю гвинтівку в калібрі 22lr. Орієнтовний список, що шукаю: 1.CZ 452 2.CZ 455 3.СМ2 і інші спортивні гвинтівки СРСР 4.Другі варіанти теж розглядаю, якщо ціна адекватна, а не як за новий товар в магазині. Бюджет 400 $ +- Територіально в радіусі 300 кв від Вінниці. З повагою.
  6. В

    Вибір "мілкашки"

    Доброго дня товариші, ось і я вирішив записатися в ряди мисливців. Питання стало в виборі гвинтівки, так як раніше був "пневманутим" то вибір став 22лр., чому 22 лр?- планую багато стріляти по бумазі і інколи відстрілювати лиса. Я розумію, що такі теми тут вспливають час від часу, багато з яких...
  7. В

    Бельгійка з Льєжа

    Доброго дня шановне панство, допоможіть розпізнати ружо) по клеймам визначили, що Льєжська зброярня, приблизно 1880 рік. Розумію, ціна багато в чому залежить від стану зброї, але все ж прошу оцінити рушницю. З повагою
Зверху