Результати пошуку

  1. O

    Підскажіть що взяти, хуґлу ренова чи імпала +

    Маю Імпалу, вже кілька сезонів. Покриття ствола відмінне, на корозію і натяку немає. Коробка теж, не облізла. Механізм працює дуже добре! Жодних нюансів з перезарядом. Мав невеличкий ремонт, шарік підпор ключа затвора вискочив! А там дивіться самі, яке подобається таке і беріть
  2. O

    Продам Тоз-25

    Продано
  3. O

    Продам Тоз-25

    Доповню: Вага 3.1кг Патронник 70мм Довжина стволів 720мм Рік випуску 1967
  4. O

    Перчатки "SCOYCO" (камуфляж, асфальт size L) Чистка шафи

    Резерв. Можна ваш номер? Або дзвоніть 0676704137
  5. O

    Продам Тоз-25

    Тоз-25, калібр 16, п/чок і чок, рік 1967. Правий канал ствола в гарноиу стані, лівий має кілька раковин. Зовні стволи мають сліди корозії. На болту Грінера є мінімальний люфт, при наявності гільз в патроннику люфт відсутній. В комплекті ремінь, патронташ, чохол (новий), матриця до закрутки...
  6. O

    Impala Plus

    Хлопці проблему вирішив. Забув відписати. Все виявилось простіше ніж очікувалося. Болт у затворі зафіксований клеєм, щоб викрутити потрібно нагріти. Сам болт йде як трубка, в середині нього і стоїть пружина, а верх болта завальцований. Короче легенько завальцували шарік на місце і посадили болт...
  7. O

    Удачные и не очень покупки с AliExpress и Joom

    Мішок для чучалок! Мішок хорошої якості, має затяжку. Думаю 25шт легко вмістить 85,52 грн. 30%OFF | Сетчатый рюкзак для охоты на открытом воздухе, с наплечными ремнями, Сетчатая Сумка для хранения Дрейка, гуся, Полиэстеровая сетка Iscas 100x75 https://a.aliexpress.com/_AYsfPE
  8. O

    Удачные и не очень покупки с AliExpress и Joom

    Брав такий клапан. Зручно, коли човен накачую в гаражі, використовую компресор 68,30 грн. 15%OFF | Прочный адаптер воздушного клапана, износостойкий адаптер воздушного клапана гребной лодки, нейлоновый переходник для надувного насоса для байдарки
  9. O

    Impala Plus

    Саме так і я думаю зробити. Чекаю вже закінчення сезону на пернату/пушного. На рижих маю ТОЗіка. Цікво чи це брак заводу чи вже хтось мав подібну проблему?
  10. O

    Impala Plus

    Вилітає, коли вийняти ричаг затвора. Вдома акуратно це роболю, то шарик не згубив ще. На вулиці знявши ричаг шарик загубиться швидко, маленький він там.
  11. O

    Impala Plus

    Так проблема не в ричагу. Щось потрібно придумати, щоб шарик не вилітав.
  12. O

    Impala Plus

    Спробую ще раз рухнути тему. Цього разу з фото! Шарік фіксатор ричага затвора, вискакує під дією пружини. Доступу в затворі мінімум. Чи хто з таким стикався? Чи є думки що робити з тим? На фото затвора видно вже пружину, я мало б бути видно 50-60% шарика
  13. O

    ТОЗ 34 і підбір кулі.

    Щоб стріляти кулями з тоза, варто перемірювати штангелем пояски. Для того або самому кулі споряджати, або куплені розбирати дивитись.
  14. O

    Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

    Які актуальні ціни на тунельну мушку, 5-7см?
  15. O

    Софтшельный жилет Veuve Clicquot

    Постою другим
  16. O

    Порох NobelSPORT

    Пробував кулі ~33 г на А0 з навіскою 1.75 і 688! Вистріл комфортний. Є чуть не згорівшого пороху. Аналогічно все, але на csb2, ствол чистіший, а вистріл більше агресивний. Сьогодні знову спорядив, дасть Бог здоров'я відстріляємо
  17. O

    Пижі пробкові

    Доброго вечора. Яке мінімальне замовлення? Потрібно 1 порція для 12к, і 1 - для 16к
  18. O

    Шріт на козулю.

    Недоречне порівняння! Бо відносно червоного є чітко написано - заборонено! А тут, як я бачу з вищенаписаного, чітко не прописано. Тому всі користуються по принципу "все що не заборонено, то дозволено". Якось так)
  19. O

    Шріт на козулю.

    За кулю і копито то всім ясно, надіюсь
  20. O

    Шріт на козулю.

    Одноголосної!
Зверху