Результати пошуку

  1. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Продається. тел. 066-555-47-68
  2. Zimarodok

    Продам FRANCHI Inertia Affinity кал.12 30" 2017р.

    Будь ласка телефон. Мій товариш зацікавився. Хоче передзвонити.
  3. Zimarodok

    Куплю Benelli.

    C этим годом выпуска ее цена не более 1500$
  4. Zimarodok

    Куплю Benelli.

    Год выпуска? Далековато, в Славянск.
  5. Zimarodok

    Ложе заводское МЦ 21-12

    Интересует. Можно телефон....
  6. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Дуже дякую! Вот знайшов: "На первых страницах всех каталогов Уэбли-Лебо-Куралли размещена фотография царской четы со следующей надписью: «Его Величество Николай II, Император России охотится с парой ружей Лебо-Куралли, No 31831 и 32». Все каталоги содержат также описание модели № 98 типа «Grand...
  7. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Років 10 -12 назад писав на електоронну адресу в м. Льєж на завод-фірму, по поводу данних моєї рушниці ( вірніше писала від мене моя племінниця, вона володіє французькою.) Прийшла відповідь, але з роками я її згубив, навіть чітко непамьятаю які там дані.
  8. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Все і дерево і насечка і затильник з рога рідне. Дерево ще до мене трохи переморили при реставрації. Якщо нерідне дерево, то ціна зразу падає в рушниці в рази. Це ж зрозуміло всім.
  9. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Можливо і 1909 рік. Але я дивився таблицю випусків рушниць, згідно номерів то помоєму вийшло що 1910 р.в. На рахунок садочного..., купляв її полковника СБУ років 15 назад, він казав що садочне, хоча питання спірне, бо 110 років назад змагання по голубам із садків проводились різними калібрами і...
  10. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Дякую за інформацію. Але не треба плутати спортивні змагання 100-літньої давності випускання птиці (голуба) із садка і сучасний стенд. На сучасному круглому стенді використовують навіть циліндри, ну і звичайно 12 калібру стволи выд 71см. На траншейному звичайно звуження і стволи довші. "На заре...
  11. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Cамі придумали? Чи хтось допоміг? У Миколи II була пара садочних Лебо 20 калібру.
  12. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Садочные ружья Ставшие эталоном абсолютного качества сто лет назад, садочные ружья и сегодня - вожделенная мечта любого охотника и коллекционера. Не случайно на самых престижных - лондонских - аукционах «Сотбис» и «Кристи» больше половины выставляемых ружей - садочные. Термины «садки»...
  13. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Лебо Кураллі (садочне) 16 к, довжина стволів 71 см, патроннік 65мм. Стволи: чек і напівчек. Регістрація м. Луцьк. тел. 066-555-47-68
  14. Zimarodok

    Ружье Лебо Куралли

    Ружье Лебо Куралли. Судя по номеру 1910 г.в. Именная надпись золотом. Все оригинальное. В стволах легкая сыпь. Затыльник из рога. Цена 12 тыс. дол.
  15. Zimarodok

    Куплю Benelli.

    Мій вайбе: 066-555-47-68 Ви з якої області?
  16. Zimarodok

    Куплю Benelli.

    Помоєму блек іде в пластику.
  17. Zimarodok

    Куплю Benelli.

    Куплю Benelli в дереві, ствол 76 см, бажано західний регіон. Бюджет до 1700 у.о.
  18. Zimarodok

    Benelli raffaelo deluxe

    Як дійде до 1700...будемо дивитися.
Зверху