Результати пошуку

  1. maryan_hlunka

    Пластикові вироби для реоладінгу та апгрейду.

    Хочу висловити щиру подяку автору теми за допомогу в реалізації одної цікавої ідеї.( Вибачте що з таким запізненням, дякую Вам, але так склались життєві обставини). І так я маю декілька рацій Баофенг, і з ними вічна проблема акумулятор, а зимою то просто жах. От на просторах інтернету побачив що...
  2. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Сільвер також робить Шостка. З 2000 казенний завод "Зірка" рвали продажні пси як ганчірку, там страшні борги були і перед працівниками і "чесно нажиті", міняли власників як шкарпетки. З 2021 мали зробити з того заводу державне підприємство і воно мало підпорядковуватись Укроборонпрому. А тут...
  3. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Ну банка вже відкрита, діватись нікуди))) постараюсь завтра після завтра зняти відос, звісно якщо не махну в ліс на останні цього року гриби.
  4. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    От сижу і думаю про мірку і спзк, і стало цікаво чи буде сипатись чи поналипає, яка буде розбіжність, як взагалі універсалка буде працювати з даним порохом. На вихідних відкоркую оду баночку пограюсь на мірці)) Відео залию в тему.
  5. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Ну тисячні ловити для гладкого не бачу сенсу, сотку так. Хоча у кожного свої рамки. Я наприклад на деякі кулі ловлю і тисяні, а от на дріб і кулі для пострілух по відрі, споряджаю об'ємним методом, універсальною міркою Lee, з періодичним переважуванням кожної 10-15 засипоки в гільзу
  6. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Думаю, що то специфіка газовідвідної системі півавтомата яка працює за рахунок тиску порохових газі у стволі. Ну відважити порох в кожен набій, ідеально просто нереально, навіть в умовах заводу. Того можливо ось тих 0,01-0,03 грама якими ми нехтуємо, а дехто 0,1 нехтує (об’ємне відважування...
  7. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Незнаю но в мене такі "Факели" і на європейцях деколи бувають, особливо замічав коли на вечірньому льоті качки коли починає сутеніти, може то особливість півавтоматів?! Але я то не беру до голови і сплю спокійно!
  8. maryan_hlunka

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    А я думав що до виробів є претензії, а нова пошта чи перевізники і доставка то окрема тема для розмови, ох і попортили вони моєї крові.... але не будемо про старе згадувати.
  9. maryan_hlunka

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Пане Ігор, ну не знаю я співпрацюю з паном Віктором ну років 10 як мінімум, жодного замину не виникало! Було декілька раз форс мажор но ані від Віктора чи його виробів то не залежало, суто сторонні фактори які прості смертні не в змозуі змінити. Поясніть ситуацію що склалась бо то щось дивне! П...
  10. maryan_hlunka

    Рушниці 24 калібру

    В мого знайомого була 24-ка, іж-5. Де вона взялася в його родині історія мовчить. Я як побачив аж зуби звело так захотів стрельнути, но не було чим. Я тут на форумі пів року шукав що небудь для спорядження набоїв... Ноль! І через сотих людей мені вдалось прикупити 5 набоїв "тахо" з кулею...
  11. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Така позиція тільки на рахунок виходу зі зброєю в угіддя.
  12. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Ох... Аж слина потекла... Сісти за стіл закапсулювати десяток гільз, сипнути порошку, посадити кулю і закрутити.....:( але поки війна то лише мрії дурака, бо не буде де їх постріляти, офіційного тиру нема, в ліс чи поле не підеш бо лісова охорона чи поліція ще ноги з попи повириває, того...
  13. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Нажаль не розжився ще такою приблудую, но плани є))) Думаю 1,75 грм 688 НС чи 616 фіотчі. І від 1,75 танцювати або в гору або в низ. І так по факту є 4 банки спзк 3 банки 27.05.22 р. та одна банка 11.08.21 р. На цій вирізано шматок етикетки де адреси виробництва. Ще десь у батьків у іншому...
  14. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Ще одна не запакована в набій була Робив форму АлексД, вагу можна регулювати сердечниками, якщо то повна вага майже 35-36 грам, і робилась вона під пиж Азот, а так як їх нема і вже не буде то і лити їх не було смислу, а так як Хмельницькі козаки зробили свій хвіст, є надія що я ще колись ними...
  15. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    Якщо не забуду і є не запакована куля вечером скину фото, бо на Українських хвостах буду робити коли вони будуть у мене
  16. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    ні форма самої кулі не змінюється, треба змінити посадочне місце під хвостовик, було під кацапський "азот" зараз Віктор має Українські хвости, відправить на пробу, можливо і нічо міняти не треба буде.
  17. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    магнум рушниця рулить Та нема проблем, але є але, бренекоїдами рідко стріляю, але вони є в арсеналі треба модернізувати трохи форму щоб вони сіли на нові хвости від Віктора з Хмельницького
  18. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    А ще моніторю тему через бажання запустити кулі (каліберні, вагою від 28 до 40 грам свого виробництва) на ньому та отримати дешевший кульовий набій. Бо в моєму регіоні дробом я полюю 10 % всіх виходів на полювання, дуже скупо по перу, по зайцю і рижій бестії працюю дробом №1-2 та 0-00 от вони і...
  19. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    ;) я залишив і європейців і спзк. Але моніторячи ціни на європейців, а ще й ситуація коли на початку війни полиці були пусті і європейців не було від слова "зовсім" нівкого, душу гріло що є наш рідненький хоч трохи і не стабільний але порох. А читаючи тему, люди щей умудряються отримувати хороші...
  20. maryan_hlunka

    Порох СП-З-К

    мішати в різних пропорціях, чи навпаки не мішати взагалі???
Зверху