Результати пошуку

  1. Д

    ВІДКРИТТЯ 2014р

    Разова здається 50грн.
  2. Д

    ВІДКРИТТЯ 2014р

    Дякую за стільки відповідей. Відкриття 09.08.2014р в 16:00 взнавав по Деражнянському р-ну.
  3. Д

    ВІДКРИТТЯ 2014р

    Коли планують? Скільки сезонка?
  4. Д

    Продам Зауэр 3 кольца 12 кал

    А ИЖ 12 В продажі? Якщо да то яка ціна і стан.
  5. Д

    Курцхаар

    На жаль по польовій птиці в мому регіоні немає де , по водоплаваючій працює ідеально(як для моїх потреб),а вот на пушного хотілось би почути кілька порад.
  6. Д

    Курцхаар

    Шановні форумчани в мої Доллі попереду першийсезон на зайця в кого які поради??Заздалегіть прошу вибачення бо на звязок можу виходити лише вдень з8:00 до 16:00
  7. Д

    Курцхаар

    Ну тоді удачі і терпіння...
  8. Д

    Курцхаар

    Я зробив з нею помилку взявши її перший раз на полювання на відкриття, почали стіляти і вона злякалась Був змушений іти з нею від ставка і постійно заспокоювати А до тренувальних центрів не пробували звертатись?
  9. Д

    Курцхаар

    А до цього часу ви її якось тренували до пострілу?
  10. Д

    Курцхаар

    смисл в том (судячи з свого невеликого стажу полювання з курцхааром)щоб собаці було цкаво ,завжди її заохочувати ,як на охоті так і на тренуванні ,з своєю я тренувався в не сезоння починав з трьох місяців ,спочатку брав воздушку і крило.також перед кормлінням пахкав з воздушки(можна попробувати...
  11. Д

    Курцхаар

    В мене з Доллі була така сама проблема , в пошук йшла добре но коли чула постріл завмирала і починала труситись -з нею я переборов це таким чином : брав з собою качку (раніше застріляну) і старався щоб кожен постріл вона приносила її ну або ту шо застрелив Також пробував коли вона в азарті шукає...
  12. Д

    Обменяю дробь на свинец.

    Я извиняюсь а какая минимальная партия ?
  13. Д

    Майбутне заяче полювання

  14. Д

    Майбутне заяче полювання

    Скажіть в яких областях мають впроваджувати суботу на зайця а неділю на лиса і чи залишається січневе на лиса?
  15. Д

    Майбутне заяче полювання

    Я веду мову про те шо в Ваших областях скорочують виходи і терміни полювання А в нас пофіг три зайця побачив з них два вбив і ходить довольний а там (наверху) всім до лампочки.Тільки ніхто недумає шо буде на наступний сезон.Да , в нашому районі є угіддя які вже п'ять років були відтворювальною...
  16. Д

    КСУ ФМСУ

    Не засудіть з документами на собаку маю справу 1-й раз А прочитавши тему про документи на собаку не знайшов відповідь і ше якщо я не буду їздити на виставки і злучати чи потрібні вони мені взагалі?
  17. Д

    ПЕРЕСТРЕЛ, Яковлеву

    Гарно сказано!
  18. Д

    Майбутне заяче полювання

    На рахунок контроля я взагалі помовчу бо за той же сезон зняв 4 петлі правда без здобичі і через деякий час на томуж місці знов 1 з'явилась+зустрічав "мисливця" п-раса якому в день було мало 1 зайця
  19. Д

    Майбутне заяче полювання

    Ми за сезон своїм колективом (в середньому нас ходило від 6 до 10мисливці) взяли 4зайці ну а підняли ще хай 5 і це за 20км як мінімух пішого ходу.Правда погода цього року не дуже сприяла для полювання назайчика
  20. Д

    КСУ ФМСУ

    Підскажіть я взяв собі помічницю на полювання (курцхаар) Так як грошей багато в мене не було шукав чим по дешевше. Завдяки вашому сайту (І ДОБРОТІ ОДНОГО ЗАВОДЧИКА З ВІННИЦІ) знайшов з неправильним прикусом В неї щенячка КСУ чи можу я получити документи в ФМСУ?
Зверху