Результати пошуку

  1. M

    Накол капсюля - чи повинно так бути?

    В мене так само жвл через раз наколює на маверіку. Не знаю тепер що з ним робити з цим капсюлем.
  2. M

    Порох СП-З-К

    Самого цікавить це питання. Був в сб в кулі на Гмирі, там немає. І взагалі з порошками там не дуже.
  3. M

    Гільза папкова 12кал.

    Лот3 гільза 12к папкова нова під жвл. 6шт 20грн Лот4 гільза12к пластик нова під жвл. 10шт. 9 з ведмедем 1 Байкал 50грн Хто забере все разом - додам стріляних пластикових Байкал.
  4. M

    Гільза папкова 12кал.

    Лот 2 продано. На вихідних, можливо, додам гільз. Але це не точно (.
  5. M

    Гільза папкова 12кал.

    Резерв прийняв. Пішов в особисті.
  6. M

    Гільза папкова 12кал.

    12
  7. M

    Гільза папкова 12кал.

    Лот#1 продано. На залишку гільзи з качкою під жвл.
  8. M

    Порох Сокол

    Сагласен довайте лутше сокал обсуждать!
  9. M

    Гільза папкова 12кал.

    Без проблем. Упд: лот 1 їде на оглядини.
  10. M

    Гільза папкова 12кал.

    Вибачте. Забув вказати. виправляюся. Все під жевело. Упд. Резерв до кінця дня на лот 1 за вами
  11. M

    Гільза папкова 12кал.

    2. Гільзи папкові нові з качкою часів СССР 79рік. Донця дещо окисленні. Можуть містити відбитки пальців мисливців що їх мацали( 6шт. 50гривень
  12. M

    Гільза папкова 12кал.

    1. Гільза папкова нова часів СССР 69рік. Трапляються зі слідами корозії 101шт. 200гривень. Відправляю лише новою поштою за рахунок покупця.
  13. M

    Упс от Слесаря или Упс 7 от Козаки?

    Цангову обжимку рекомендую. У мене більше 2к з моменту покупки вже пройшло, звичайно це замало для статистики. Але за зручністю та можливістю без проблем впоратися із гільзами з високою юбкою та ціною поки що не бачу варіантів.
  14. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    Всіх хто резервував окремі лоти прошу пробачення. Резерв за шановним Z.V.S на всі позиції пішов в особисті.
  15. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    Вітаю! резерв за вами
  16. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    10. Торба з ПК , обтюраторами та затичками для 12к. - 50грн
  17. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    9. Затічки для гільз 12 та 16 к (метал чи пластик не підкажу )кількість приблизно 100 шт вибачте рахувати не буду віддам символічно за 15 грн/пачка резерв
  18. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    7. Банка пижів повстяних якось дивно пахнуть - наче з мастилом - наче 12 калібр метал (але я в цьому не впевнений) нехай буде 25 грн 8. Залишки шомпола та ручка з контр матрицею від настільної закрутки - 25грн резерв
  19. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    3. Капсюлятори 12 та 16 к. - 50грн/шт. 4. Обжимка 16к- 25грн резерв 5. Закрутка 16к- 100грн резерв 6. Декапс - 25грн
  20. M

    Для спорядження 12 та 16к різне

    2.Дозатор воєнохот без компенсатора тиску пороха - 100грн резерв
Зверху