Результати пошуку

  1. G

    Відкриття полювання на пернату 2013р.

    Сам з Володар-Волинського. А полюю по багатьох районнах.
  2. G

    Відкриття полювання на пернату 2013р.

    Хтось знає коли відкриття сезону на пернату в цьому році????
  3. G

    карабин Вепрь супер 308win

    Предложени в силе???
  4. G

    Продам Веприка в 308

    Предложение в силе??????
  5. G

    Вепрь 308 Супер

    Ваше предложение ещё в силе???
  6. G

    Продажа STOEGER 2000 DELUX

    А по кабану с такого РИОвской картечью 8,65 или например РИОвской пулей Бренеке можно бить??
  7. G

    Продам СКС в ложе

    А конкретней где вы находитесь в Житомирской области??
  8. G

    Продається ВЕПРЬ-30-06-ХАНТЕР

    Дайте фото. Багато и якісного.
  9. G

    Туристические газовые баллоны с насадками

    А кислородных баллонов на литров 20-30 у Вас в продаже часом нет????
  10. G

    Продам винтову Тигр СВД

    Да, штука аж занадто сурйозн. А яка модель Тигра конкретно??? Їх здаэться декілька модифікацій з різними калібрами. Все, відкрив очі, бачу калібр.
  11. G

    Продам HEYM SR30 кр 300 WSM

    Де опис, світлини, де ціна????
  12. G

    МР-153

    Продайте, люди добрі.
  13. G

    Пошив камуфлированной одежды под заказ (ЗИМА)

    Сніг якраз лежить, так шо для браконьєрства якраз підійде....от ягерєй ховаться. :-) Нам сезон продовжили до березня місяця.
  14. G

    Пошив камуфлированной одежды под заказ (ЗИМА)

    Вибачаюсь перед Камуфляжом, але покі заказ зробить не можу. Знімаю замовлення, якщо неустойку платить не треба :-) . Та й колір шось не той. Де хоть якійсь "ліс" чи "темний ліс", а теплий комплект на зиму як шить то "сніжний ліс"??
  15. G

    Продам ИЖ-26

    Які запчасти!!!!!!!!!!!????????????????????? У мене ИЖ-26Е, на 10 років старше за мене. Стан такійже, як і в цього, якщо не трошкі гірший. Мені за нього пропонують 3500грн. і я не хочу продавати. А пропонують такі гроші бо знають що в радянські часи були 3 найкращі горизонталки. Це ИЖ-54, ИЖ-58...
  16. G

    Набої для гладкоствольних рушниць фабричного виготовлення

    w.w.greener писал: Патрони заряджаю сам.задоволений.Пробував багато марок патронів найбільше сподобались Федерал і Ротвейл.Особливо картеч в пінопласті Федерал. Постріли різкі і стабільні. Як на кого???? Стільки прожили ще й в такій установі працювали..... Кабан, Олень, Лось, Коза, як...
  17. G

    Причины браконьерства?

    Йомайо......вже раз десять перекрутив сторінку туди-сюди, але кнопочку не бачу!!!!!!!1
  18. G

    Причины браконьерства?

    Я мабуть "слабовидящий", але кнопочку "Добавить свой вариант ответа" я, вибачайте, не бачу!!!!
  19. G

    Охотничий карабин СКС.

    шо за цена такая????7
Зверху