Результати пошуку

  1. O

    Патронтаж із шкіри на приклад

    Так цей для лівші але можна зробити на різну сторони патрони хоч і з обох сторін
  2. O

    Патронтаж із шкіри на приклад

    Продам під замовлення патронтажі на приклад на іж27 для правшів та лівшів під патрони 12 калібру. Зроблені в ручну із якісної шкіри. Ціна 700 грн.
  3. O

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня можна весь прайс, дякую nepit1992@gmail.com
  4. O

    Куплю станок для спорядження (релоадінгу) 12 калібру

    Доброго вечора. Може у когось є для продажу станок Lee Load all 2 (12 калібру), для початку думаю буде саме те.
  5. O

    Який станок купити

    Підкажіть початківцю. Винекло таке питання купити простий станок на подобі Упс чи ще скласти трохи грошей і купити Mec
  6. O

    Куплю станок для спорядження (релоадінгу) 12 калібру

    Куплю станом якщо можна то не дорогий хочу закривати зіркою
  7. O

    Все для спорядження (релоадінгу) 12 калібру

    Хочу почати споряджувати патрони я новачок у когось може щось завалялось не потрідне самому. Буду вдячний
  8. O

    Чи варто купляти Український Алтай

    Дякую всі купив таки иж 27 12 калібру. Тему можна закривати
  9. O

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Можна прайс Nepit1992@gmail.com
  10. O

    Чи варто купляти Український Алтай

    Дякую, а мені цей знайомий казав запчастин багато є тому і націлився на алтай. Напевно треба шукати иж 27 я його хотів як другу рушницю.
  11. O

    Чи варто купляти Український Алтай

    Знайомий хоче за алтай 200 доларів
  12. O

    Чи варто купляти Український Алтай

    Дякую за поради напевно буду брати а потім докуплю і двохстволку
  13. O

    Чи варто купляти Український Алтай

    підкажіть будьласка. Хочу придбати першу мисливську гвинтівка знайомий пропонує взяти в нього полуавтоматичний алтай Українську, думаю брати чи ще трішки доскладати і взяти двохстволку?
  14. O

    Куплю мисливську рушницю. Чернівецька областьта сусідні області

    Куплю мисливську гладкоствольну рушницю 12 калібру. Чернівецька область або сусідні області.
Зверху