Результати пошуку

  1. lemesh_misha

    Українська пісня

  2. lemesh_misha

    куплю шкури

    А шкурку тхіра берете ????ціна???
  3. lemesh_misha

    Пропав карпатський гончак!!!!!

    Ні нема......
  4. lemesh_misha

    Пропав карпатський гончак!!!!!

    Пропав Друг!!!! 016,07,2017 в Закарпатській обл.Хустщина...Між селами Нанково,Н.Селище,Золотарево,Данилово,Бороняво ПРОПАВ Український Карпатський гончак...Буду вдячний за буть яку інформацію....
  5. lemesh_misha

    Продам карпатця вік 9 місяці...

    мені подобається його поведінка,характер ,орінтування в лісі.сторожові якості на подвір"ї,байдужість до постріла......ніякої паніки.психіка супер..трішки індивідуальних занять потребує,звичайного гуляння де є звір...Попередній господар каже ,що вже гнав лиса і кози,в мене вже також гнав трішки...
  6. lemesh_misha

    Продам карпатця вік 9 місяці...

    Український Карпатський гончак...Вік 9 місяців...кличка Поткан... батьки батько Азур вл.Лазур мати Джулія-вл.Лемеш тут докладніше про мет і батьків....http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Цуценята-Українського-Карпатського-гончака-УКГ.46690/ ціна 5000 гр... тел...0677710879 Михайло
  7. lemesh_misha

    Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

    Ой.....:oops: ВИБАЧАЮСЬ незнав про ту тему....Якщо є можливість ,то просивби модераторів перенести мої дописи у відповідну тему...Дякую...
  8. lemesh_misha

    Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

    Та нема шановний такої теми....Заблокували модератори....От і тиняємося тепер як сироти із темки в темку...
  9. lemesh_misha

    Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

    Сьогодні нарешті то вибрався на полювання із своїми "чорними"Джуля 6 років і План 8 місяців (в нас до березня іще полювання на лиса)...В зв"язку із частими колективними полюваннями і великим снігом із сереном ,План має дуже маленьку відвідуваність лісу ...Дощ накраповав цілий день....В зв"язку...
  10. lemesh_misha

    Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

    В"язка скоріш за все буде продубльована.....Один дядько із Вінниці телефонував ,казав що добув вже з під собачки зайчика ,гнав із голосом,радий був сильно.....Тут на хустщині хлопці активно беруть його на полювання задоволені....Я маю одного песика вдома,можу собі дозволити вже з ним...
  11. lemesh_misha

    Продам УКГ сука 2 роки....

    ДЯКУЮ Митрику....буть і Ти мені в здоров"ї.....
  12. lemesh_misha

    Продам УКГ сука 2 роки....

    Упорядного мислиця будуться продавати....
  13. lemesh_misha

    Продам УКГ сука 2 роки....

    Ось такий сьогоднішній результат....
  14. lemesh_misha

    Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

    Іще два цуцики поїхати в Тячівський р-н....Най служать добре своїм господарам... Всі цуцики знайшли своїх господарів....Дякую всім за увагу....
  15. lemesh_misha

    Продам Карпатця ....Сука 1,5 рока ...

    Миндра поїхала в львівську обл.Стрийський район....Най служит добре новому господареві...Дякую за увагу....
  16. lemesh_misha

    Продам Карпатця ....Сука 1,5 рока ...

    Завдяки інтернету вже знав ,що із суботньої морозної погоди ,різко зміниться на сильні дощові опади....Тому великої надії неплекав ,але усвідомлював ,що невитримаю і піду трішки помокнути....З дому вийшов в 9-00....Натягнув на себе політеленового плаща ,яскравого зеленого кольору :lol: іду до...
Зверху