Результати пошуку

  1. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Я так розумію, закатують переважно коли місця на зірку невистачає
  2. D

    УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

    Спробуйте коли закриваєте грибком не ставити проставочне кільце, але до кінця не дожимайте, щоб до контрольної втулки трішки залишилося.
  3. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Зрозуміло, бо лазив по просторах інтернету і зустрічалось мені що наприклад кулі коли закатані закруткою кращий чи правильніший вистріл йде, вона(закрутка) створює ніби більший тиск. Це так приблизно, як я запамятам. Строго не судіть)
  4. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Ні, у мене півавтомат причому з тих дешевших, але досвіду 0. Цікавлюсь для себе, як кажуть для загального розвитку))
  5. D

    Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

    Доброго дня, А як думаєте який ресурс матриці для допрацювання зірки і кульової? Бо тримав в руках матрицю для закрутки (не знаю хто виробник), але в ній всередині ці зубчики які як я розумію і закатують - були зїджені. Цікаво чи це її неправильно використовували, чи багато патронів...
  6. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Ну а на рахунок інших куль, якщо буде така що теж буде приблизно так сідати за рахунок пижа/обтюратора? Чи краще закрити зіркою і точно мати спокій?
  7. D

    Продам Картечь - 120 грн/кг (від 5 кг)

    Замовляв у нього картечь разом з кулями, домовилися без проблем щей отримав приємний бонус
  8. D

    Пули для гладкоствола( Лии,Лайман, ШШ, Гном, Ураган, Гуаланди, Гризли, Парадокс и т.д. )

    Доброго вечора всім, забрав замовлення все супер, упаковано підписано і навіть 30 куль в приємний подарунок про який навіть і не знав ну або хтось недорахував)). Гарно домовилися з продавцем на рахуном замовлення так що рекомендую і буду опробувати
  9. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Дякую, за відповідь
  10. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    , вчора стріляв відкритою декілька штук, різнтці між закритими не відчув, але це все ще брак досвіду, першмй раз пробував. А якщо якась інша куля так сяде як Полева її теж можна не закривати? Чи такі не траплялися? Я так розумію під закрутку потрібно менше вільних країв у підготовденфвй...
  11. D

    Для чого закривати(закатувати) кулі?

    Доброго дня всім, думаю таке десь вже було але знайти не зміг. Підкажіть для чого закатувати кулі? От в мене куля Полева в контейнері сіла в гільзу як вкопана і нерухома. Чи потрібно її і кулі загалом, закривати і чим краще? На разі можу закривати тільки зіркою, чи є різниця для кулі і...
  12. D

    Все для спорядження мисливських набоїв 12. 16, 20 кал., та інше.

    Доброго вечора, цікавить ваш прайс dimon4uk.yo@gmail.com
  13. D

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго вечора, відправте будь ласка прайс на dimon4uk.yo@gmail.com
Зверху