Результати пошуку

  1. П

    МР-153

    Яка причина продажу рушниці...?
  2. П

    Мисливські гладкоствольні пістолети

    Огромное спасибо за ссылку
  3. П

    Мисливські гладкоствольні пістолети

    Скажіть будь ласка, хто що знає про мисливські гладкоствольні пістолети.Я вже про них читав, але дуже мало...Можливо хтось щось скаже про конкретні моделі.ДЯКУЮ!
  4. П

    Місця для полювання

    Скажіть хто знає, а можливо відпочивав у платних мисливських угіддях...Наприклад у Криму чи інших мальвничих місцях.Маєця на увазі угіддя з арендою житла, можливо пса ...
  5. П

    Куплю Луаз (Волинянка)

    Куплено
  6. П

    Куплю Луаз (Волинянка)

    Куплю Луаз в Полтавській області за розумну ціну.Увагу звертаю не скільки на стан кузова, як на технічну справність...Розгляну всі пропозиції... тел.0505369082
  7. П

    Куплю качиний манок виробництва СРСР

    Шукаю качиний манок виробництва СРСР.Пишіть хто бажає продати.
  8. П

    Запастной ствол к МР.

    Це точно.Хочу спрабувати полювання з таксою...
  9. П

    Запастной ствол к МР.

    Я тож отдаю предпочтение двойкам, иойно и комбинировать номерами дроби в стволах.Да я и мрки больше трьох раз не стрелял, и то по поднятым куропаткам пару раз.Больше раз нету смысла стрелять, дичь уже далековато, я стрелять не люблю на предельных растояниях.Зачем делать подранки. Как Вам таксы?У...
  10. П

    Запастной ствол к МР.

    Мне кажется там и ствольную коробку должно повредить.Если так то кажется ето ружью смерть.
  11. П

    Запастной ствол к МР.

    Но я после задержки не спешил передергивать затвор, то и не розорвало...Я просто знал что бывают задержки на практике, вовремя сообразил..., а рука была уже полезла до затвора...
  12. П

    Запастной ствол к МР.

    Мне самому не совсем удобно с него стрелять и результативность хуже чем с моего второго ружья ИЖ26е(горизонталка). У меня в мрке тоже была задержка приблизительно на 5 секунд, патрон тахо. Мне они в последнее время не нравятся вообще. А за ружо даже и не знаю что посоветовать. Это Ваша собака на...
  13. П

    Запастной ствол к МР.

    На перо можно и обрезать, тут тоже вариантов куча...
  14. П

    Запастной ствол к МР.

    Ну, я лучше спрашивал бы поламаное МР на запчасти, может у кого есть.Много просить не будут.Или обрезал... А что случилось? Просто интерестно, у меня тож одно из руж мурка.В общем я ним доволен...
  15. П

    Запастной ствол к МР.

    Друг говорил, что видел в Полтаве ствол.Но на его покупку нужно пройти всю церемонию оформления документов, что и на ружо ...Да и цена не очень отличается от всего ружья.А зачем Вам еще ствол!!!?
  16. П

    Дресирування ягдтерьєрів

    Так.Яги найкращі собацюри. Але, на мою думку, потребують більше уваги ніж інші.Я кажу про виховання...
  17. П

    Набої для гладкоствольних рушниць фабричного виготовлення

    Мені дуже подобаються патрони АЗОТ та RC (італія). Єдиний недолік в італійських, це те що номер дробі не співпадає з вітчизняними номерами... Розчарувався в патронах ТАХО і РІО.Єдиний плюс для ТАХО це їхня ціна, яка і пояснює чому їх так багато купляють цих набоїв...
  18. П

    Охота с ягдтерьерами.

    ИГРОК. Спасибо Вам за советы, приятно было общаться. Ваша собачка СУПЕР... Вы правы, буду тренировать свого...
Зверху