Результати пошуку

  1. hunter_i

    Merkel Suhl 12/70

    Край стволов резался? Сделайте пожалуйста фото среза стволов.
  2. hunter_i

    Открытие на пушного зверя2018/19

    не звертайте уваги. дядя Серожа, схоже, з системи УТМР.
  3. hunter_i

    Продам Armsan A612 S-Soft-touch

    барыга?
  4. hunter_i

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Я за реформу УТМР! ПЕРВИННІ ОРГАНІЗАЦІЇ мають розпоряджатися угіддями на яких вони полюють. Обирати керівництво по ланкам чи бригадам. Обирати на певний строк головуючого та представників в район - пропорційно кількості мисливців на район. Голова РТМР - оберається представниками на певний строк...
  5. hunter_i

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Хай пан Яковлев спершу відповість по правді, шо він думає з приводу нинішнього відношення мисливців до організації УТМР, а також керівництва УТМР до мисливців. Згадає як було раніше (років з 25 тому) і як зараз. І положивши руку на серце щиро відповісти - хто саме у тому винен? А потім і...
  6. hunter_i

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Вельми шановний пане Яковлев В.А. Ви поважна людина, не останне місце займаєте в УТМР, а от поясніть мені таку річ, яку я хочу зрозуміти, та в мене нічогісінько не виходить, як би я не намагався. Коли починається мисливський сезон в Україні і коли він закінчується? На мою, незаангажовану...
  7. hunter_i

    Запчасти на Stoeger-2000

    цена на УСМ, если ещё актуально.
  8. hunter_i

    Запчасти на Stoeger-2000

    УСМ в продаже?
  9. hunter_i

    продам Fabarm н368Lion

    Смотря для каких задач. С трибора не желательно стрелять картечью и нельзя пулей. Но трибор создаёт более равномерную осыпь и (теоретически) немного возрастает резкость.
  10. hunter_i

    ВИВЕР на Savage 11G 223rem

    Куплю базу под вивер/пикатини на Savage 11G 223rem (метал) так же средние кольца под 30мм трубу. 095 573 30 30
  11. hunter_i

    продам Fabarm н368Lion

    какой тип сверловки? Обычный или трибор?
  12. hunter_i

    Продам иж 58-20кал.

    Есть инерес к Вашему ружью, но дозвонится по указанному номеру не могу. Если продажа актуальна, то прошу перезвонить мне. 0955733030
  13. hunter_i

    продам cz 527 для левыши к 223rem

    Дайте номер телефона. есть интерес
  14. hunter_i

    Продам карабін chezeta 527 223rem lr

    десь пропав власник. Ви хочаб відпишіться, чі в продажу чи вже продали. Номер телефону не завадило б вказати. З повагою.
  15. hunter_i

    Продам карабін chezeta 527 223rem lr

    вкажіть будь ласка місце реєстрації
  16. hunter_i

    Gamo 3-9x40

    Продам оптический прицел Gamo 3-9x40 IR WR производства Барселона (Испания). Труба 25 мм, диаметр выходного зрачка - 40 мм, переменной кратности от 3 до 9, подстройка параллакса, подсветка перекрестия (точка) красного и зелёного цвета с пятью степенями яркости. Предназначена для пневматики...
  17. hunter_i

    Gamo 3-9x40

  18. hunter_i

    Pegasus12\76

    Во! Даже видео нашел. http://weaponland.ru/photo/beretta_a_300301_shotgun/5-0-301
  19. hunter_i

    Pegasus12\76

    Вставлю свои 5. Данное ружьё - не что иное как газоотвод по типу Беретта А 300/301 от турецкой компании KHAN.
  20. hunter_i

    Продам Вепрь супер 223

    какой твист у стола? какой вес с оптикой и сошками?
Зверху