Результати пошуку

  1. Arsenfresh

    Продам МЦ "2112"

    МЦха на вигляд попередньо не погана, але добавте побільше фото якісних, для МЦ це трубка магазину, висота пружини відкату ствола, лоб колодки (куда впирається затвор), захисна скоба спускового гачка, цівка, і т.д. Це пришвидшить продаж і менше запитань буде!
  2. Arsenfresh

    ІЖ-27

    Львів як окрема республіка, тут ціни правлять просто з неба, і чим старіше тим дорожче. А по факту ІЖ27 16к, і в стані ідеал, я би оцінив на старті 600-650$, якщо стволи вдалі то іменно в 16к, вони показували в рази гарніший бій в порівнянні з 12к, це в моделі ІЖ27.
  3. Arsenfresh

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго часу доби, можна прайс на: arsenfresh@i.ua
  4. Arsenfresh

    Беретта S682x

    Красотааа, у Вас завжди гарні речі, вдалого продажу!
  5. Arsenfresh

    Чи випускалась в СРСР одноствольна рушниця з прицільною планкою?

    Дерево сам перобляв, бо в руки гидко взяти було, антабку допаяв і хоть якось стало на рушницю подібне
  6. Arsenfresh

    Чи випускалась в СРСР одноствольна рушниця з прицільною планкою?

    Щось таких не пригадую, маю нову МР18 спортинг з планкою
  7. Arsenfresh

    З/П тоз34

    Цікавить пружина, і чому один кінець зрізаний під кутом?
  8. Arsenfresh

    Куплю рушницю

    Не в тому розділі!
  9. Arsenfresh

    Продам Тоз-34Р 1974 р.в. експортний

    Я Вам без міряння скажу, в мого друга точно такий самий рік випуску і довжина ствола, міряв і порівнював зі своїм штучником так там звуження ще крутіші від мого штучніка, а саме: верх. 1,3мм низ. 1,1мм. Але я думаю що правильніше би було разом з каналом ствола міряти, в ТОЗа він також гуляє...
  10. Arsenfresh

    Franchi Affinity

    В 2020р. як купив рушницю тильник рідний змінив на на новий тонкий який купив в стволі, за два роки нічого не трапилось практично як новий, в колективі є ще дві Франкі куплені 2016р. І проблем жодних з затильниками. На рахунок покриття ствола: так я його маслом нейтральним «Глухар» змащую, це...
  11. Arsenfresh

    Мц 21-12 или Ata Neo???

    Ати не мав, не скажу нічого, а МЦ21-12 в мене була 5 років, в сезон випалював не менш як 500 патронів, купляв з розрахунку ціни і того що роботу механізму і всі капризи на ній давно відомі, рушниця в мене 1972р. і так як на перший п/а не дуже хотів тратити великі гроші з розрахунку що може не...
  12. Arsenfresh

    Картеч

    Картеч Ф8,5 на залишку 2750 ціна 300. РЕЗЕРВ! Реквізити в приват.
  13. Arsenfresh

    Где купить патроны?

    https://ibis.net.ua/products/details/patron-hornady-kal-1270-pulya-ftx-massa-1944-g-300-gran/ Попробуйте цю кулю.
  14. Arsenfresh

    Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

    Якщо не секрет то де придбали?
  15. Arsenfresh

    Хронограф Prochrono LTD

    Продано!
  16. Arsenfresh

    Benelli M1 vs Franchi Affinity vs Ata Arms Neo12?

    Я взяв Франкі, так як в моєму колективі вже були Франкі і власники ними задоволені, М1 не розглядав тому що він в пластику, я не люблю пластик бо асоціації з тактичною зброєю, люблю дерево. Турка не розглядав взагалі. Володію Афініті другий сезон, тільки позиттивні враження, зразу купив тонший...
  17. Arsenfresh

    Хронограф Prochrono LTD

    Я зразу купив новий, в той самий день коли його застрілив, думав йому капец, але обійшлось дисплеєм. Можете скинути номер телефону, я Вам покажу відео на Вайбер, як ми тестували його на відстрілах.
  18. Arsenfresh

    Хронограф Prochrono LTD

    Прийняв
  19. Arsenfresh

    Хронограф Prochrono LTD

    Продам раніше застрілений хронограф, замінено дисплей, заміну виконано якісно в майстерні, хронограф працює в штатному режимі звірено з новим хронографом. Ціна 2500грн. Торг присутній. 0674503490 Арсен.
Зверху