Результати пошуку

  1. L

    Продам Тигр (СВД)

    Резеоі до уточнення. Завтра відпишусь.
  2. L

    Термобілизна та термоноски

    Я ходив і в -30, але тут потрібно розуміти що дана термобілизна це 1-й шар. Її головна задача відведення вологи від тіла, з чим вона справляється на відмінно. Термофлісові носки одягаються на досить холодну погоду, орієнтовно після -20. Штани окремо продати можу лше в шатовських комплектах...
  3. L

    Продам BINELLI MR1 Tactical

    З резерва знімаюсь, по фінансивим причинам. Вдалого продажу.
  4. L

    Термобілизна та термоноски

    Так. Ще в продажу. Ціга за комплект США 420 грн. За флісове 400. Носки армійські по 60 грн., термофліс та з еластаном по 170 грн.
  5. L

    Продам Немецкие Берцы

    Наступний в резерв.
  6. L

    Продам BINELLI MR1 Tactical

    Резерв до уточнення.
  7. L

    Продам карабін Вепрь Молот 12к

    Підкоректую ціну. Цена в еквіваленті 2100 у.е. на момент покупки. 2 із 3 магазинів, абсолютно нові.
  8. L

    Карабін МП- СКС кал. 7, 62х39

    А фото є у цього екземпляра?
  9. L

    Продается СКС срочно, 1500 грн.

    Народ, де Ваша уважність?! Тема минулого року. Автор з червоною картою. Якщо вже так цікаво, то номер телефону в темі звоніть.
  10. L

    WEATHERBY 308 WIN

    А сама гвинтівка скільки буде коштувати? Попередній резерв.
  11. L

    Стартовые пистолеты и револьверы под патрон Флобера по доступной цене

    Тема як на мене суто комерційна... Так що нехай адмін з ним розбирається...
  12. L

    Термобілизна та термоноски

    Так. Все в наявності.
  13. L

    Продам охотничий карабин Тигр (СВД) 7.62*54

    З резерва знімаюсь. З товаром не звязано. Річ гарна, але знайомий іншу річ бере.
  14. L

    Продам охотничий карабин Тигр (СВД) 7.62*54

    Резерв на сутки. Знайомий шукав. Передам йому контакти.
  15. L

    Продам карабін Вепрь Молот 12к

    Продам карабін Вепрь 12к. Настріл невеликий, фактично лежав весь час на концервації. Прекрасний карабін, надайний і всеядний. Чок 0.0. В комплекті йде три магазини на 8 куль, та ремень. Реєстрація якщо не вкажете тема офф!
  16. L

    Термобілизна та термоноски

    Зміни в ціні. Носки армійські по 60 грн/пара. Кількість обмежена. Термоноски по 170 грн/пара. Флісова термобілизна без горла по 400 грн. Термобілизна США 420 грн.
  17. L

    Термобілизна та термоноски

    Напишіть в приват куди відправляти.
  18. L

    Термобілизна та термоноски

    Щоб правильно підібрати розмір потрібно поміряти об'єм грудей, об'єм талії та об'єм бедра ноги під пахом, також зріст і вагу. Ці параметри дозволять оптимально підібрати правильний розмір. Напишіть ці данні мені в приват і я з радістю підберу Вам розмір. Для великих фіз. навантажень більше...
  19. L

    Термобілизна та термоноски

    Відповів в ПМ.
  20. L

    Бинокль БПП 8х30

    Тема ще актуальна. Резерв.
Зверху