Результати пошуку

  1. S

    Полювання з підходу та вишок

    Прекрасний вид полювання, від переглянутих фото п.BOGUNа отримай істинну насолоду. У нас в черкаській обл. у товариствах УТМР нажаль не дозволено полювання нарізною зброєю, з вишок, та з підходом. так рішили чини ДЛГ.
  2. S

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Доброго дня колеги, я так зрозумів що всі отримали задоволення від втоми у ногах, адже че були перші виходи цього сезону,по болоті,без машин від самого села яром по травичці, у ті місця що підхід по ріллі ніхто не хоче йти, а я пішов, 150 м по ріллі, це було щось, і роззувало,і босими...
  3. S

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Уважаємый МР 153, классный отчет, колектив супер, согласен что от собак пользы больше, а как ведут себя самозарядные патроны в МР, у меня такое же ружжо, но я самозаряд не пользуюсь. В который раз убедился какая херня патроны тахо, когда охотился с тозовкой 16,и сам заряжал патроны результат был...
  4. S

    відкриття на копитних та пушного 2014

    А у нас сніжку трохи побільше, але так само все у інеї, заячих слідів на озимині, бурячинні не наче висипали із мішка, а знайти не можна, незрозуміло відсутність лиса, якщо той рік на цю дату наш колектив добув 14 ,то цей сезон тільки 4, хоч у лісах і полях мишви повно. У суботу добули 2 зайці...
  5. S

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Класні фотографії ,класні трофеї , а у нас цей рік придурки повипалювали усі яри ,ліски , урочища , повигорало до 50% території лісків та посадок , Згоріла велика нова кормушка де ми складували сіно.Вражаюча картина відкрилася з найвищої точки все чорне. Про якого зайця може йти мова, тих що й...
  6. S

    відкриття на копитних та пушного 2014

    Дорогі колеги, розпочався останній тиждень підготовки до відкриття полювання яке розпочнеться у нас Лисянський УТМР Черкаської обл, та к і в Україні 01.11.2014 року. цей тиждень ми проведем у підготовці. Будемо оформляти відстрільні картки ( правда я вже оформив на весь колектив) заряджати та...
  7. S

    видео отчёты из Крыма

    Здравствуй Зеленый,кака вы сечас в Крыму живете, лучше стало чем в Украине? и вчасности в вопросах охоты.
  8. S

    Открытие по перу 2014г.

    У тебя все впереди,поздравляю
  9. S

    Открытие по перу 2014г.

    . хто сказав,конкретно
  10. S

    Открытие по перу 2014г.

    то непрвда що один,особисто я-1,Ігор-3,Олег-3,славік-1,одна сама впала біля нас -отже,9. блін чого фотки не грузяться, якщо хто хоче подивися у однокласниках , найдіть Олександр Сіденко
  11. S

    Открытие по перу 2014г.

    Відкриття 2014.08.09 Черкаська обл.Лисянський р-н,с.Яблунівка ,мисливський колектив с.Орли, нас було 7 мисливців, взяли 9 качок. Качок було дуже багато, удача була у мисливців на човнах, перед смерком задощило але літати стали активно. Взагалі відкриття удалося на славу,постріляли всі,але то...
  12. S

    Відкриття полювання 2012-2013

    Сезон полювання на пушного 2012 Лисянський УТМР ,Орлянська ПОТ
  13. S

    Помощь в угодьях уоор

    Годівниця, Черкаська обл.Лисянський р-н, угіддя Лисянського УТМР, Орлянська ПОТ
  14. S

    Відкриття полювання 2012-2013

    3.11 брали ліцензію на кабана , не бачили ні кабана ,ні кіз,ні зайця , зато вільно ходили по лісу ,який щойно прогнали місцеві мисливці, "дуже їм дякуємо" . У неділю трохи краще "живими" після відкриття залишилося лише 6 чоловік,взяли 2 лиси та 1 зайця. Вчора тобто у неділю були у тих же містах...
  15. S

    Как сделать кожаные ножны для ножа.

    Очень красивые ножны получились,отдельноє спасибо за "эфФект сияния котовых яиц"
  16. S

    Відкриття полювання 2012-2013

    Вітаю мисливців Черкащини,зокрема Лисянщини з відкриттям 03.11 ! завтра дощу не буде!!!
  17. S

    відкриття на пушного 2012

    вітаю мисливців Лисянщини з відкриттям сезону на пушного , не вішайте ніс завтра 3 .11 2012 погода буде гарна.
Зверху