Результати пошуку

  1. pio

    Навігатори

    Резерв
  2. pio

    Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту. cz455?

    Можна зробити кульку з дерева (круглої палички суші) або з паперу скрученого в трубочку. Такі кулі бували і в холостих патронах.
  3. pio

    Нові неопренові чоботи Bogs Classic Mossy Oak

    Добрий вечір. Так то резерв, але мені не горить, якщо кому іншому, то добре.
  4. pio

    Нові неопренові чоботи Bogs Classic Mossy Oak

    Вітаю, якщо можна, то мені
  5. pio

    Продление разрешения

    Вибачте що не про те хто видає за ці гроші, але стосовно такої довідки хочу прорекламувати Ібіс: Вони давали брошурку, яку потрібно вивчити та через декілька днів запрошували на іспит. Там читали коротеньку лекцію, приймати теорію та давали три рази стрельнути з пістолета мілкашки. Ще через...
  6. pio

    Ремні для зброї.

    Добрий вечір, ремінь з чорними хлястиками, фото 2, можна мені
  7. pio

    Хочу звуження ствола циліндер

    На жаль зараз поспішати нема куди
  8. pio

    Хочу звуження ствола циліндер

    Юра85, перепрошую, розкажіть чому ви хочете циліндри? Це може бути для шроту 3-7, для кулі або для картечі. У різних випадках можливі різні варіанти коли нічого не потрібно обрізати. Якщо будете спілкуватись з майстрами, звертайте увагу щоб ті не підвели вас під статтю)
  9. pio

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Я розумію про що ви писали і вибачте що акцентую, але: Якщо дозвіл автоматично подовжено, то він не прострочений. Такі прості речі кажу тому, що дозвільники пробували пояснити що дозвіл прострочений і тому наступне подовження було на рік. До речі, можливо знаєте чим регламентується подовження на...
  10. pio

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    В 622 такого нема.
  11. pio

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Підкажіть яке положеніе та яким пп це вимагає?
  12. pio

    Підсумок

    Добрий вечір, придбаю, дайте контакти
  13. pio

    Дульне звуження чок (1мм)

    тут поруч tyrist 1945 (вибачте що на Вашому прикладі говорю) виставляє рушниці, ймовірно набридло йому "пристосовуватись до того, що є; бути потенційним хуліганом"...
  14. pio

    Бріджі Австрія

    Добрий вечір, придбаю, дайте реквізити
  15. pio

    Шкіряний чохол

    Добрий вечір, придбаю чохол, дайте реквізити в пп
  16. pio

    Закрутка 16 калібру.

    Добрий день, придбаю цю закрутку, дайте реквізити
  17. pio

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    "Т. в. о. голови Українського товариства мисливців і рибалок Микола Скорий розповів про організацію роботи УТМР в умовах воєнного стану, наголосив, що з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну багато мисливців і єгерів долучилися до лав ТРО, ЗСУ а УТМР весь цей час матеріально...
  18. pio

    В Україні спростять процес обігу зброї

    Дійсно, у нас не складна і нормальна процедура отримання дозволу на _мисливську_ зброю. Щодо американських штрафів, то про це розповідати так: завдяки таким штрафам присутня популяція. Тобто, річна ліцензія за 40-70 баксів (можливо десь і більше) дає такий перелік, що мені і не снився. Але...
  19. pio

    В Україні спростять процес обігу зброї

    Я черги бачив, що в районній, що в міській дозвільній. Бачив декілька разів дивні питання, які на папері не зададуть. І, в решті решт: все це не відміняє можливості прийти до дозвільної і подати документи.
  20. pio

    В Україні спростять процес обігу зброї

    Якщо можете, то розкажіть як у них. Бо мені особисті знайомі розповідали про якусь ліцензію на полювання там, яка коштує менше внесків до УТМР і в яку входить річний перелік полювань, включаючи індивідуальні на копитних. Зброю начебто купують в магазині і без дозволів.
Зверху