Результати пошуку

  1. A

    ПОСП 6Х42WD

    Продам новий приціл ПОСП 6х42 тип кріплення під планку вівер простими словами верхнє кріплення над стволом. Білоруського виробництва новий не був у вжитку. Чехол брезентовий паспорт .Відправка по україні відправником НОВА ПОЧТА ІНТАЙМ .Оплата на картку Приват.При відправці наложним платежем...
  2. A

    посп 4Х26 scope svd stile

    продам новий приціл з підсвіткою красного кольору. Виробник SCOPE китай під наглядом американської фірми.модель підходить на скс свд тигр ак47 аксу
  3. A

    ложе СКС монтекарло пластик

    продам ложе до карабіна СКС МОНТЕ-КАРЛО виробництво США .З щічкою та резиновим тормозом плеча . Новий .Відправлью будьяким перевізником по Україні.Торг ніхто ще не відміняв.
  4. A

    продам магазин сайга вепр ака47 -74 вулкан 7.62*39 кал

    продам магазини до сайги калашнікова вепра калібру 7.62*39 металеві є в наявності на 10 набоїв 20 набоїв та 30 набоїв ціни на всі однакові. Всі адаптовані під дані види стрілецької нарізної зброї
  5. A

    ніссан патрол G60 диски оригінал

    продам всі 4 шт разом диски від ніссан патрол 1990- 1996 років випуску. Нові стальні професійно відпіскоструєні та окрашені . В білий колір . вставити фото неможу . Відправлью фото на емейл без проблем
  6. A

    продам магазин сайга ака47 кал 7.62*39

    продам стальний магазин до карабіна сайга ака47 вулкан інтегрований під 5патронів 10 патронів 15 патронів 20 патронів 30 патронів прикріпити файл неможу шукайте мене на сайтах райберта сс уа
  7. A

    продам 5 дисків на 15 з ніссана патруля 1995року випуску

    маю 5 дисків оригінальні з ніссана патруля стальні оригінальні продажа тільки комплектом 250грн за штуку.фото можу виставити на емейл
  8. A

    продам приклад комплект до карабіна мосіна 1944року

    продаю повний комплект в оригіналі на карабін мосіна берево приклад накладку вкрхнью на ствол до карабіна мосіна 1944року випуску .
  9. A

    карабін мосіна 1944року 7.62 54

    в стані нового купувався з нз складів новий настріл всього 40-50 патронів. вибирався з 200 штук індивідуально. під калібровку ствола. стоїть на ньому бокове кріплення приціла зроблена на стволі різьба 18мм права крок 1 під глушник звуку . бій відмінний . фото можу викласти на почту
  10. A

    сімсон зуль 16 кал 1949року продам

    рушниця 1949року сімсон-зуль в оригіналі все без переробок . стан на чисту 4четвірку. причина продажу потрібні гроші . фото можу викласти на пемейла пересвлати тому що тут не можу викласти неполучається. знаходиться воно в Луцьку . довжина стволів 72см горизонталка безкурковка.
  11. A

    simson-sulle 16кал

    1949року 16-калібр . Все оригінальне стволи в стані окей. м.Луцьк. Олег Фото???
  12. A

    продам симсон-зуль 16 кал-1949года

    стволи 725мм все його оригінальне. стан ідеальний. дерево все його. зареєстроване вм.Луцьк Без дозволу на придбання прошу не турбувати.
  13. A

    продам симсон-зуль 16 кал-1949года

    стволи 72.5см горизонтального розміщення 1949року випуску клейма три кільця круповсьої сталі. дерево все решта оригінальні. тел конт 050560 89 21 . 093 630 86 23
Зверху