Результати пошуку

  1. S

    TARGET М-13

    Поділітся враженнями хто знає даний девайс.
  2. S

    куплю п/а

    куплю п/а бажано в межах центральної України
  3. S

    Ціни на шкури

    В кого які ціни на шкури?
  4. S

    Собака без документів

    Хто підскаже що робити в такій ситуації буду вдячний,рік назад подарували цуценя курца суку ціле літо нею займався і виявилося що собака дуже здібна,цього сезону брав на полювання,дае фору багатьом мисливським собакам з паперами,що робити в такій ситуації до собаки дуже привязався.
  5. S

    Курцхаар не делает стойку

    Добрий вечір, хто може поділіться досвідом,курц моя перша охотніча собака, сука звати Ніка 8 місяців,два три рази на тиждень виїжаю з нею в берег на прогулку,собака дуже активна,лізе уводу,працює челноком,вже разів из 5-6 піднімала фазана і пускається за ним в догонку при цьому стойку неробить,в...
  6. S

    картечью из чока

    Кто пробывал стрелять картечью (где 9 картечин) из чока поделитесь пожалуста результатами
  7. S

    Самодельная установка для метания тарелок.

    Всем добрый вечер ! Кто может поделитса своими идеями или чертежами,буду благодарен.В прошлом охот сезоне много мазал,хочу со своими друзьями охотниками подтянуть навыки стрельбы,да и просто интересно.
  8. S

    флюорисцентна мушка

    Доброго дня,хтось може поділитися враженнями?
  9. S

    курцхаар

    У кого есть опыт их содержания и дресировки поделитесь пожалуста.
  10. S

    штрафи за незаконне полювання

    Хто точно знає які штрафи за незаконне полювання?
  11. S

    711 или 760

    Всем привет,давайте обсудем может ли ствол 711мм выстрелить также как 760мм.
  12. S

    ловля товстолоба

    Шановні рибаки,поділіться своїми методами по ловлі цієї неуловимої і сильної риби.
  13. S

    сыпь в новом ружье

    Здравствуйте уважаемые охотники,я в 2009 году купил новый тоз 34р и гдето полгода назад заметил что появилась сипь за патронниками в обеих стволах при етом стволы чистились практичиски после каждой охоты,подскажите пожайлуста может у когото ище случилось подобное или мне попался брачной...
  14. S

    тоз-34р

    продам тоз-34р 2009р 12 калибра,горіх,за патронніком є маленька сип,шат відсутній,має різкий і кучний бій,за 3 роки ніразу нічього не підвило,чехол в подарунок.
  15. S

    тоз-34р

    продам тоз-34р 99 року,у верхньому стволі за патронніком є маленька сипь,чехол и ремінь в подарок
  16. S

    обміняю тоз-34р 99р.на полуавтомат

    тоз-34р на полуавтомат можливо з моєю доплатою
Зверху