В Україні спростять процес обігу зброї

Черниговский

Слідопит
В нас ще треба два рази з'їздити в область до сервісного центру за довідкою про несудимість, раз замовити, а другий раз забрати!
Заказывал онлайн. Зделали за неделю,вчера забрал. Посмотреть статус готова или нет можно прям на сайте. Ещё можно заказать через приложение ДІЯ. Но все равно нужно поехать забрать.
 

tyrist 1945

Тигр
Фігня якась.. тобто ти можеш буди судимий і володіти зброєю. Це якісь місцеві приколи. Я раз брав довідку про несудимість при покупці першої рушниці років 30 тому.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Після так званої "реформи" дозвільної нічого не змінилось, хіба що тепер треба їхати в сусідній район...
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Фігня якась.. тобто ти можеш буди судимий і володіти зброєю. Це якісь місцеві приколи. Я раз брав довідку про несудимість при покупці першої рушниці років 30 тому.
Тоже самое при перерегистрации ни кто не просит.а вот интересный случай был мой знакомый обладатель двух ружей попал в "дурку по белой горячке + суицидник"провалялся больше месяца ,я думал оружие у него заберут ,ни чего подобного ни кто не забрал.в этом году слава богу продал их.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Фігня якась.. тобто ти можеш буди судимий і володіти зброєю. Це якісь місцеві приколи. Я раз брав довідку про несудимість при покупці першої рушниці років 30 тому.
Це не місцеві, це національні. По всій країні вимагають цю бумажку.
Просто можна її робити, а можна не робити.
Я не робив, зеленку тим не менш отримав.
Хоча кричали у два горла, що потрібна вкрай! І без неї ніяк.
Видали..
Виявляється можна :)
 

old hunter

Снайпер
Це не місцеві, це національні. По всій країні вимагають цю бумажку.
Просто можна її робити, а можна не робити.
Я не робив, зеленку тим не менш отримав.
Хоча кричали у два горла, що потрібна вкрай! І без неї ніяк.
Видали..
Виявляється можна :)
Та, я тоже показал руки, шо наколок нету и куполов на спине................... поверили шо не сидел.:D
 

Gayman

Мисливець
Эта справка нужна для проблемы, которую можно таки решить)
 
Зверху