Махокрил Крижень від вітру.

oliver

Слідопит
Чучало повнорозмірне, реалістичного окрасу.
Ціна 600 грн.
0672080074(Viber) Олег Тернопіль
Крила приводяться в рух силою вітру.
В комплекті зйомні крила та ноги (для зручності транспортування).
Також пластмасова стійка в комплекті.
IMG_3736.JPG
 

Вкладення

oliver

Слідопит
Велика спеціалізовона фабрика в Китаї.
Відношення ціна\якість - чудове.
 

oliver

Слідопит

Vadim1721vadim

Снайпер
А в чем странность? Вы просили уступить,может Вы хотели за 400? Или...
ну да сначала уступил на доставке, но долго не видел оплаты,потом отправил не то что надо а мотором ,когда я попросил отправить то что я заказал и оплатил,он вспомнил что на этом товаре он не может уступать,после того как он отправил мне деньги назад опять вспомнил что может уступить на доставке.короче один головняк.плохо что нельзя показать переписку.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
ну да сначала уступил на доставке, но долго не видел оплаты,потом отправил не то что надо а мотором ,когда я попросил отправить то что я заказал и оплатил,он вспомнил что на этом товаре он не может уступать,после того как он отправил мне деньги назад опять вспомнил что может уступить на доставке.короче один головняк.плохо что нельзя показать переписку.
Понятно!!!
 

oliver

Слідопит
ну да сначала уступил на доставке, но долго не видел оплаты,потом отправил не то что надо а мотором ,когда я попросил отправить то что я заказал и оплатил,он вспомнил что на этом товаре он не может уступать,после того как он отправил мне деньги назад опять вспомнил что может уступить на доставке.короче один головняк.плохо что нельзя показать переписку.
Чомуж не можна, можна:

Тут в темі, в суботу доволі таки пізно, поза робочий час ( не проблема), я отримав замовлення. Vadim1721vadim,Субота у 20:41
Что то уступите ?реквизиты в ЛС
Далі переписка продовжувалась в особистому кабінеті та частково дублювалась у вайбері:

В неділю (вихідний день) я підтвердив замовлення, пішов на зустріч, дав знижку. oliver, Неділя у 04:41. Коли я приймав рішення про знижку, то сплутав, якого крижня махокрила замовляє клієнт, подумав що моторизованого на пульті за 1800 грн. Там була можливість піти на зустріч і дати знижку.
Уступлю. Сделаю доставку за свой счет. Приватбанк 516874********* Вербицький Олег, після оплати обовязково підтвердіть Дякую
Отримав відповідь та реквізити на відправку (зверніть увагу на слово "Сейчас" Це було у 8:39. Vadim1721vadim, Неділя у 08:39
Ок Сейчас оплачу.г Киев от НП 347 Ра******** Вадим.096-**********.
Неділя 11:24 я все ще не маю підтвердження з банку, чи від клієнта, хоча чітко вказав раніше "після оплати обовязково підтвердіть Дякую", тому пишу наступне повідомлення: oliver, Неділя у 11:24

"Вадим, доброго дня. що з оплатою за махокрил крижня? Я сьогодні буду на НП. Можу відправити ще протягом години."

Отримую відповідь: Vadim1721vadim, Неділя у 12:08
Питання? Чому не підтвердив суму та оплату зразу, як я просив раніше?
Далі буде...
 
Останнє редагування:

oliver

Слідопит
Продовжу:
Далі я поїхав на пошту і відправив махокрил моторизований на пульту д\к. Так, вина моя і проблеми мої. Але факт є.
Далі прийшла інформація про суму коштів, що надійшли мені - 600грн. По цьому я зрозумів, що відправив не того махокрила, тому пишу повідомлення клієнту і пояснюю ситуацію, що склалася. Запропонував надати ціну суттєво дешевшу, якщо ця річ потрібна клієнту :oliver, Неділя у 14:16
Вадим, здравствуйте еще раз. Теперь только пришла информация про вашу оплату. 600 грн. Но получилась ошибка с моей стороны. я подумал изначально, что мы говорим про моторизированные махокрылы. в результате я дал скидку как на моторизированный и отправил Вам махокрыл селезня не пульте д\у. Его стимость 1800 грн. Вопрос, нужен ли Вам в принципе махокрыл на пульте? если да, то поговорим о цене. чтоб он не катался туда сюда.
Отримав відповідь
Я что то не могу понять что вы продаете и что мне отправили,я заказывал за 600 грн.на пульте мне точно не нужен.
Я продаю махокрьіл от ветра за 600грн. Также продаю махкрьіл от мотора на пульте дист управления от батареек. Цена 1800 грн. Вам вместо ветряного отправил того, что от двигателя с пультом д/у за 1800 грн
Ну так в чем проблема,отправьте мне тот который я заказал.хотя я опять не чего не понял,теперь скидки в размере доставки не будет?
Хорошо. Отправлю сегодня. На ветровой скидки не будет. Извините.
Не чего страшного.5168745601576082 Радченко Вадим..с учетом комиссии.отзыв с меня
Как деньги отправите дайте знать.
oliver, Вчора, у 06:56
Вадим, вы хотите, чтоб я вернул Вам деньги? И не отправлял махокрыл от ветра? Теперь я не все понял.
oliver, Вчора, у 07:00
Если такое дело, и с учетом того что это 100% моя вина. Хорошо я готов отправить тот махокрыл, что Вы заказывали и оплачу доставку, как я обещал. Тоесть все готов сделать, как было договорено между нами вначале.
В вайбері отримав відповідь, що нчого відправляти не потрібно, тому зразу повернув кошти з %.
oliver, Вчора, у 08:37
Кошти повернув на картку 5168745601576082 Радченко Вадим.."с учетом комиссии". Підтвердіть отримання тут. Прошу вибачення за незручності
 

oliver

Слідопит
Очень странный продавец,второй раз точно не буду обращаться.
Вадим, чи всю переписку я виклав коректно? якщо так, то поясніть для мене і для решти учасників форуму в чому моя "странність"??? Працював з Вами в вихідні дні, погодився по Вашій просьбі на знижку. Так, я помилився, за це вибачився, запропонував варіанти виходу з цього положення. 1. Дати суттєву знижку на моторизованого махокрила, якщо потрібний, якщо ні : 2. Відправити того, що Ви замовили від вітру, також зі знижкою - за свій рахунок. Що ще не так???
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Ок.давайте с начала 1 я Вас не просил мне отправлять в выходной день , я элементарно хотел получить то что заказывал.2 Вы дали мне скидку, потом когда я ещё раз уточнил забрали, потом когда я попросил деньги назад опять дали. Вы говорите что я отказался да отказался потому что ещё неделю гонять мохнакрылов по НП и делать себе нервы нет ни какого желаниями том более что когда я уточнял за скидку на ветрового вы мне сами отказали.И 3 расскажите про существенную скидку на электро если сумма обратной доставки стоит 1856грн.?надеюсь на этом прекратим этот разговор,,лично я сделал выводы о покупках у Вас и Ваших скидках.
 

oliver

Слідопит
Вадим, ви маєте повне право робити висновки будь які. Цього Вам ніхто заборонити не може. Все вищевикладене призначалось в більшості не Вам, а читачам форуму, які не до кінця мали розуміння ситуації. На рахунок закінчимо розмову - абсолютно погоджуюся. Такі ситуації і клієнти по любому виникають, раз на декілька сотень, як би не старався. Тому все норм. Моя помилка, що не набрав Вас по телефону, було б все значно простіше.
 

oliver

Слідопит
Я ж написав: "Его стимость 1800 грн. Вопрос, нужен ли Вам в принципе махокрыл на пульте? если да, то поговорим о цене". Ви відповіли, що не потрібен. Тоді з ким я мав розмовляти про ціну і знижку на моторизованого крижня?? Вартість чи наявність наложеного платежу я можу змінити за 20 сек у своєму особистому кабінеті на сайті НП, це до того, що ціна стояла 1856грн. До речі пропозиція ще досі в силі. Моторизований крижень зараз на складі НП в Києві.
 

oliver

Слідопит

Корнилов

Снайпер
Друзі, хто готовий забрати крижня на пульті д\к в Києві??? Дам суттєву знижку від ціни. Або не в Києві, оформлю переадресацію на будь яке місто. Знижка гарантована!!!!
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Чучело-Махокрил-Крижень-моторизований-на-пульті-д-к.80045/
Не выдержал,а при чем тут махнокрыл с ДУ за 1800,если в объявлении Махнокрыл от ветра? Человек заказал крыжня с объявив,за 600,а Вы с каких соображений,отправили ему за 1800? Не порядок!
 

oliver

Слідопит
Не выдержал,а при чем тут махнокрыл с ДУ за 1800,если в объявлении Махнокрыл от ветра? Человек заказал крыжня с объявив,за 600,а Вы с каких соображений,отправили ему за 1800? Не порядок!
Согласен. Не порядок. Моя вина, перепутал. Извинился, пару раз, предложил все вернуть, как было. Человек отказался. Предлагаю забрать посылку с большой скидкой любому охотнику. Что тут плохого?
 

Олег Терн

Мисливець
А якшо з переадресацією на Тернопіль... яка буде кінцева ціна?
( можна в особисті)
 
Зверху