Ножі.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Очень популярная модель для реплик.
 

krsv

Новачок
Здравствуйте подскажите пожалуйста может кому-то встречался такой нож в продаже не подскажете название? Сделал скрин с Ютуба очень понравилась форма ножа. Заранее спасибо
Схожий на Pohl Force Prepper One Outdoor (тут раніше теж вказаний). Ніби гарні "репілки" на Алі.
 
Отримав кілька днів для поїздки додому.
Давно мріяв придбати гарний ніж на кухню.
Нарешті зробив подарунок дружині (і собі також).
Японський ніж кухарський Шеф серія GOU Yaxell 37000
200 мм, 101-шаровий дамаск з сердцевиною з порошкової сталі SG2
Зараз очікуємо друзів. Допомагав дружині з салатами. Ріже як джедайський меч!) Легкий та тонкий - десь 2,1 мм в самому товстому місці обуха.
Власне, ось світлини.
1658672349632.png


1658672381196.png


1658672408515.png


Кожен ніж цієї та більш дорогої серії Yaxell Super Gou мають автограф майстра, зроблені вручну. Ось так виглядають.
1658672556250.png


Дякую за увагу.
Насолоджуюся тишею та роботою нового ножа!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Отримав кілька днів для поїздки додому.
Давно мріяв придбати гарний ніж на кухню.
Нарешті зробив подарунок дружині (і собі також).
Японський ніж кухарський Шеф серія GOU Yaxell 37000
200 мм, 101-шаровий дамаск з сердцевиною з порошкової сталі SG2
Зараз очікуємо друзів. Допомагав дружині з салатами. Ріже як джедайський меч!) Легкий та тонкий - десь 2,1 мм в самому товстому місці обуха.
Власне, ось світлини.
Переглянути вкладення 775935

Переглянути вкладення 775936

Переглянути вкладення 775937

Кожен ніж цієї та більш дорогої серії Yaxell Super Gou мають автограф майстра, зроблені вручну. Ось так виглядають.
Переглянути вкладення 775938

Дякую за увагу.
Насолоджуюся тишею та роботою нового ножа!
Парадный шеф!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Добрый вечер Парни!!!
Хочу рассказать Вам об таком ноже....
У меня были ножи этой линейки фиксов SRK и со сталью AUS 8 и со сталью San Mai III.А теперь появились складни модели SR1 со сталью
CPM-S35VN и SR1 Lite со сталью 8Cr13MoV.Это мощные складни по прочности не уступающие фиксам.У меня версия Lite(это бюджетная версия этой серии).
Так же,надежности и прочности этих ножей хватит для выполнения любых тактических задач.
ТТХ ножа...
Длина общая, мм:238
Тип замка:Tri-Ad lock
Длина клинка мм102
Толщина клинка, мм:4,8
Карманная клипса:
Двухсторонняя
Обработка клинка:Satin
Масса, г:180
Конструкция осевого винта:Шайба
Открывание ножа:Шпенёк
Марка стали клинка:8Cr13MoV
Материал рукояти:Griv-Ex

20220821_180426.jpg
20220821_180441.jpg
20220821_180404.jpg
20220821_180352.jpg
20220821_180332.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброї ночі Хлопці!
З'явився в мене ось такий ніж від компанії Cold Steel.
Модель Double Safe Hunter Camo.
Хочу порекомендувати його Вам зі всією відповідальністю.
Це бюджетна лінійка цієї компанії ,якісний і надійний ніж.
Тип замка Back lock
Довжина загальна, мм 215
Довжина клинка, мм 95
Товщина клинка, мм 3
Вага, г 114
Марка сталі 8Cr13MoV
Твердість сталі, HRC 57-58
Покриття клинка Satin
Матеріал рукоятки GFN

20220909_123542.jpg
20220909_123555.jpg
20220909_123620.jpg
20220909_123639.jpg
 

Vadim1721vadim

Снайпер
https://ibis.net.ua/ua/products/details/nozh-cold-steel-double-safe-hunter-camo/
Ось.
А взагалі , якщо навчитись користуватись пошуковою системою - можна дізнатися більше.
Это же китайский нож почему так дорого стоит? Да и твердость стали как то по китайски от 57 до 85
 
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
Это же китайский нож почему так дорого стоит? Да и твердость стали как то по китайски от 57 до 85
Ніж хоча і Китайський, але сталь досить не погана. У твердості сталі по роквелу автор помилився від 57 до 58 буде правільніше, а не 85 я не впевнений чи існують взагалі ножі з твердістю сталі на 85 одиниць. Нижче таблиця для інформації (чим більший процент вуглецю тим твердіша буде сталь на ножі, краще буде тримати різ, гірше точитись і т. д, чим більше хрому тим більше буде стійкий до корозії, якщо хрому більше 12% то це вже нержавійка)
Screenshot_20220911_161843_com.android.chrome.jpg
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Это же китайский нож почему так дорого стоит? Да и твердость стали как то по китайски от 57 до 85
Питання не до мене, чому стільки ,і чому так...
Я їх не продаю і тим паче не виробляю.
Я скопіював перше що попало "під руку" посилання.
 

Мишко К36

Слідопит
Що до твердості, точніше цифр що вказані в опису ТТХ то думаю там технічна помилка ( банальна опечатка ) , і мало бути 57-58 а не 85.
Все інше думаю може відповідати дійсності.
Особисто я не фанат "колдів" , але в даній моделі є версія з "дропнутим" клинком ( https://ibis.net.ua/ua/products/details/nozh-cold-steel-double-safe-hunter-slock-master/ ) . Цей мені сподобався більше, візуально.
 
Взагалі "китайська серія" від Cold Steel і ніж Cold Steel Double Safe Hunter як представник її, має більше недоліків, чим переваг.
Бажання виробника мінімізувати витрати на виробництво та скористатись особливостями китайської системи оподаткування (саме це спонукає багатьох світових виробників будувати заводи у Китаї, а не "дешева робоча сила", як прийнято вважати) є зрозумілим.
Але саме це стало тим чинником, який повністю відвернув мене від продукції Cold Steel. Навіть не виробленої у Китаї.
За що саме поціновувачі якісної ножової продукції надавали перевагу ножам від Cold Steel?
За їх неординарність, надзвичайну міцність та відносно невелику вартість - але при цьому виробник мав підприємства у нормальних країнах. Маю на увазі США та Тайвань.
Продаж бренду став тією точкою, яка поклала край цьому крихкому балансу. Бренд розвернувся до Китаю. Результатом стало значне зниження якості виробництва, використання китайської ж сталі замість традиційної, хоч і недорогої японської АУС-8 та німецької 4116 Krupp.
Не можна сказати, що ці сталі якісь надзвичайні. Але саме Cold Steel вмів їх гарно обробляти, витискаючи непоганий результат та тримаючи марку!
Сьогодні ми маємо дуже посередню сталь навіть за мірками самого Китаю. Погану якість обробки поверхень та механізмів замка. А що найнеприємніше - спрощення конструкції!
Замість чудового та наднадійного Tri-Ad Lock, який є розробкою самого Cold Steel(!) застосовано значно слабший Back-Lock. Сам по собі цей замок непоганий. Але він поступається в надійності Tri-Ad Lock та має властивість трохи люфтити. При тому що конструкція Tri-Ad Lock люфт виключає взагалі та має властивість по мірі зносу частин механізму компенсувати появу люфта ще довгий час.
І от навіщо було так робити в цій лінійці???
Розфарбування рукоятки це окрема тема)
Навіть у назві ножа є слово "мисливський". То нащо для мисливського ножа так розфарбовувати руків'я? Щоб гарантовано не знайти його у траві? Жодної переваги це не несе - а потенційних незручностей купа.
Мені подобається форма клинка у ножа. І на цьому, нажаль, всі переваги.
Відносно невисокої вартості. Дійсно, невисока. Але давайте подумаємо. Ви готові сплатити 50 доларів. За ніж з купою недоліків.
То, можливо, варто трохи доплатити (20 доларів +-) та придбати дійсно брендовий ніж, а не китайця?
 

Руслан77

Мисливець
Вітаю шановне товариство, повністю згоден з Вами , колір просто жах, форма клинку гарна але там не промивна конструкція внутрішньої полості руків‘я і саме головне ця внутрішня полость руків‘я не гладка а має так би мовити «вафельну» структуру в якій буде накопичуватись бруд якій без розборки не вимити а це вже гарантовано буде
«пмж» для бактерій а це не є гуд.
Сталька +/- АUS-8.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Это же китайский нож почему так дорого стоит? Да и твердость стали как то по китайски от 57 до 85
Добрий вечір.
Це ніж Cold Steel який за для здешевшення виготовляють в Китаї на заводах цієї компанїї.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
В кожного ножового бренда є свої прихильники ,та навпаки і це цілком нормально. Сказати що ці ножі сьогодні і на все життя безумовно не можна,але сказати що якість виготовлення порівняно з іншими дуже погана я також не можу.Мав ножі прайс в яких був в декілька разів більше ,а косяків було дуже багато.
 

Мишко К36

Слідопит
В кожного ножового бренда є свої прихильники ,та навпаки і це цілком нормально. Сказати що ці ножі сьогодні і на все життя безумовно не можна,але сказати що якість виготовлення порівняно з іншими дуже погана я також не можу.Мав ножі прайс в яких був в декілька разів більше ,а косяків було дуже багато.
+
 
Зверху