Ружье Fabarm XLR 5 кал. НОВИЙ

Статус
Закрита.

Охочий

Новачок
Вітаю шановне товариств. Fabarm XLR 5 кал. 12, ствол 760 мм. Придбний в магазині 29.02.2020,подарований 01.03.2020, за призначенням не використовувався. Ретельно відібраний спеціалістом, має ідеальну геометрію ствола, повний комплект, антабки 5 чоків, кейс. Ціна, мінус 20 відсотків від магазину ІБІС (41020- 20 відсотків дорівнює 32816 грн, за курсом на день обяви. Зброя знаходиться у місті Кропивницький, зареєстрована, телефон для звязку- 0506548545. Олександр. Ціну обговорювати не планую, думаю це недоречно. Дякую за розуміння.
 

Вкладення

Салган

Мисливець
Интересное ружьё, давно на него приглядываюсь. И предложение интересное. Жаль, если б находилось в городе Черновцы, я бы купил.:rolleyes::rolleyes:
 

Охотник77

Снайпер
Интересное ружьё, давно на него приглядываюсь. И предложение интересное. Жаль, если б находилось в городе Черновцы, я бы купил.:rolleyes::rolleyes:
У меня если срастется с П/А То Фабарм тоже думаю брать, от бенельок поинтереснее будет
 

Охочий

Новачок
Ставлю другим в резерв Олега з міста Хмельницького. У чоловіка не виходить зайти через свій акаунт. Дякую.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху