Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Mazaj 2018

Слідопит
Якщо в нашому регіоні всі хоча б частково будуть притримуватись таких норм, вважаю у зайчика є всі шанси на збільшення поголів'я. Невід'ємна складова випуск в угіддя.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Якщо в нашому регіоні всі хоча б частково будуть притримуватись таких норм, вважаю у зайчика є всі шанси на збільшення поголів'я. Невід'ємна складова випуск в угіддя.
Дякую. В моєму колективі так завжди, ще наші батьки нас так вчили, і зараз ми вже своїх дітей так вчимо.
Виходим колективом і одразу домовляемось скільки максимально, наприклад на 3-х 1 зайця на 5-х 2 зайців, а там вже як пощастить, добутих зайців відаємо/забираємо так ти мовити по черзі. Взагалі за вихідні підняли більше 20 зайців. В суботу не здобули жодного. Вчора могли більше, але домовленість! Взяли одного і пішли до столику чаю гарячого випити).
 

Tosha Hunter

Мисливець
Вот такой очаровательной морозной погодой встретила нас Пологовщина в єто воскресенье, красотища что не в сказке сказать ни пером описать! заец есть и это не может не радовать,охотились в троем, прошли одно поле пахоты семь подьемов три трофея! Одна из лучших охот сезона 2021-2022.
1642405352669.jpg
 

L.V.V.

Новачок
На цих вихідних суботній ранок почався з невеличкого морозу та приємних сонячних променів . Ранкова рілля радувала своєю твердістю,де і був добутий вухатий трофей.
EF6A0380-E6F1-4B69-89C2-C2B0D3DEAD0C.jpeg
 

Gayman

Мисливець
Такой вопрос, сегодня посредине поля, набрёл на нору. Нора была тупо вертикальная,и глубиной 1-1.30, и в диаметре примерно как труба 200. Что это за зверь, такой там может обитать???
Я знаю что похоже выглядят скважины, с которых забрали обсадную трубу.
 

василь довжик

Слідопит

AndreyKo

Новачок
Закрились і ми, погода супер, колектив злагоджений, шашлик соковитий, чай гарячий і міцний!
Трофеї були добуті на ріллі, причому один зайчик пропустив мене в метрах трьох і піднявся за спиною за десять кроків, коли ми зупинились на краю і вирішували куди йти далі.
IMG20220116144239.jpg
IMG20220116154547.jpg
 

Федченко

Новачок
С полем! Хорошо что у вас хищников не много. У нас лисы тоже очень мало, зато появились волки. Нужно что-то делать, но не знаю как правильно решить проблему. На территории где много следов волка, заметно меньше зайца. Так что есть чем заняться.
Покажи где много следов волка. Какой район?Надобы обсудить.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
В неділю закривалась бригада де полюють мої знайомі. Полювали неподалік Рівного. В місці полювання є невеликий яр, от в тому яру ще не повністю розтав сніг. Йшли понад яром і побачили сліди автомобіля який проїхав по яру. Пройшли по сліду і знайшли сім шкурок зайця. Шкури були свіжі, пред полюванням вночі биті..... От вам і аграрії, і хімія, і хижаки.......
 

kef

Зброяр
В неділю закривалась бригада де полюють мої знайомі. Полювали неподалік Рівного. В місці полювання є невеликий яр, от в тому яру ще не повністю розтав сніг. Йшли понад яром і побачили сліди автомобіля який проїхав по яру. Пройшли по сліду і знайшли сім шкурок зайця. Шкури були свіжі, пред полюванням вночі биті..... От вам і аграрії, і хімія, і хижаки.......
Тепляк і глухар + гвинторіз...Поки ці дві перші позиції безконтрольно будуть продаватися толку не буде.І таку / апаратуру / простий мисливець не купить. Тим більше таким я ти чи я вона не потрібна. Хіба щоб вичислити браків.
 
Зверху