Фото " Природа "

Dedushka

Снайпер
А от цікаво, хто вгадає, де знаходиться це місце? ;) Переглянути вкладення 750554
Доброго дня. Этот сайт охоты. Желательно и фото выставлять природы касаемо связанное с охотой, фото пернатый или другой дичи на фоне природы. Или красивых мест где происходит сама охота ( водоемы где водятся утки, и т.д. ) . С ув.
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго дня. Этот сайт охоты. Желательно и фото выставлять природы касаемо связанное с охотой, фото пернатый или другой дичи на фоне природы. Или красивых мест где происходит сама охота ( водоемы где водятся утки, и т.д. ) . С ув.
,,Фото природа"
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Ранкова трапеза бобра.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Ведьмачок

Новачок
р.Базавлук, кожного березня буваю там на фотополюванні, зустрічаю лебедів постійно. На берегах річки росте сон-трава, водиться багацько плазунів і фазанів. Ще бачив тут тхорів і куничок поміж скелями.
File 13816.jpg
 

kef

Зброяр
Гарне місце для качви. В тому році хоть і снугу багато було та морози але майже що вечора прилітали на плесо де б'ють джерела і вода навіть у великі морози не замерзає. Лише пара йде та дерева в інії.
А зараз наче як весною. І всю зиму майже усі місця качині були без льоду з чистою водою.Але тиша. Жодного вечірнього перелету та ознак життядіяльності качви.
20220215_154218.jpg
20220215_154211.jpg
 

Иван Глущенко

Мисливець

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Хокку написать, что-ли...
 

Ведьмачок

Новачок
Так сталося, що я живу в такому місці, де багато різних водойм. Тому коли в мене ще не було рушниці, я ходив на рибалку. Завжди і всюди беру з собою фотокамеру, це професійне) Ну от тихенько себе вів на річці, і мені вдалося зробити такий кадр. До речі на цій річці Ревун, дуже багато качок! Думаю що в цьому сезоні обов'язково зроблю хороших знімків, та влучних пострілів ;)

File 07411.jpg
 
Зверху